Meghan Markle i książę Harry wyniesieni z rodziny królewskiej. Zmiany w Madame Tussaud

2021-05-14 20:30 es
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Już od ponad roku Meghan Markle i książę Harry funkcjonują poza rodzina królewską. Chociaż deklarują, że swoje życie wciąż poświęcają służbie publicznej, to nie mogą tego robić jako przedstawiciele królowej Elżbiety II. A skoro tak, to muzeum figur woskowych Madame Tussaud musiało zareagować. Meghan Markle i książę Harry zostali wyniesieni z rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry wywołali nie małe zamieszanie swoją decyzją. Ponad rok temu ogłosili, że opuszczają rodzinę królewską. Początkowo chcieli wciąż pełnić służbę w imieniu królowej Elżbiety II, ale na mniejszą skalę. Ostatecznie całkowicie zrezygnowali ze swoich ról.

Po opuszczeniu rodziny królewskiej Meghan Markle i książę Harry zamieszkali w Kalifornii. Ich stosunki z brytyjską monarchą były kiepskie. Para pogorszyła je jeszcze bardziej, głośnym wywiadem u Oprah Winfrey. Nawet pogrzeb księcia Filipa nie pogodził Harry'ego z rodziną.

Cały świat powoli przyzwyczaja się, że Meghan Markle i książę Harry nie są już członkami rodziny królewskiej. Przypieczętowało to najsławniejsze muzeum figur woskowych, Madame Tussaud.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Meghan Markle i książę Harry wyniesieni z rodziny królewskiej

Minął rok odkąd Meghan Markle i książę Harry opuścili monarchę. Wyemigrowali za ocean i zajmują się produkowaniem treści. Współpracują z największymi serwisami takimi jak Netflix, Spotify czy Apple.

Londyńskie muzeum figur woskowych Madame Tussaud uznało, że czas najwyższy na aktualizację wystawy.

Harry i Meghan zmienili strefę. Madame Tussauds London przeniosło postacie księcia Harry'ego i Meghan Markle do nowej strefy Awards Party, aby odzwierciedlić ich przejście z Frogmore do Hollywood.

Dowiadujemy się z oświadczenia muzeum.

NAJNOWSZE