Syn Meghan Markle i Harry'ego ma urodziny. Rodzina królewska złożyła "przykre życzenia"

2021-05-06 17:20 es
Meghan Markle i Archie
Autor: Save The Children UK/Ferrari Press/East News

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego świętuje drugie urodziny. Archie dostał nawet oficjalne życzenia od rodziny królewskiej na Instagramie. Jednak przez trwający tam konflikt wyszło dość niezręcznie. Internauci zwracają uwagę na zdjęcie, które opublikowano z okazji urodzin chłopca. Efekt jest dość smutny. O jaką fotografię chodzi?

Sytuacja w brytyjskiej rodzinie królewskiej pozostaje napięta. Chodzi o relacje z byłymi książętami Sussexu. Już ponad rok temu Meghan Markle i książe Harry zdecydowali, że nie będą oficjalnie służyć królowej Elżbiecie II. Wraz z synem, Archim, zamieszkali w Los Angeles. Teraz, zamiast uczestniczyć w uroczystościac, tworzą treści we współpracy ze Spotify i Netflixem.

Ich odejście z rodziny królewskiej bardzo pogorszyło relacje z jej członkami. Niedawny wywiad u Oprah Winfrey jeszcze pogorszył sprawę. Co prawda książę Harry przybył do Londynu na pogrzeb dziadka, jednak o ociepleniu stosunków na razie nie ma mowy.

Mimo wszystkich konfliktów rodzina królewska dba o wizerunek. Z okazji 2. urodzin Archiego opublikowali oficjalne życzenia urodzinowe. Wyszło niezręcznie!

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22

Rodzina królewska składa Archiemu życzenia urodzinowe

Cokolwiek by się nie działo, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego wciąż pozostaje prawnuczkiem królowej Elżbiety II. Dlatego nikogo nie dziwią oficjalne życzenia urodzinowe.

Życzymy Archiemu Mountbatten-Windsor wszystkiego najlepszego w dniu 2. urodzin 🎈

Czytamy na oficjalnym profilu na Instagramie.

Choć gest wygląda na miły, internauci go skrytykowali. Chodzi o zdjęcie, które opublikowano. To oficjalna fotografia, zrobiona niedługo po narodzinach chłopca.

- To nie Archie, to Meghan i Harry

- To przykre, że nie mają jego aktualniejszych zdjęć

- Czyżby brak nowych zdjęć do pokazania?

- To takie smutne, że rodzina królewska nie ma aktualnych zdjęć Archiego

- Bardzo przykre życzenia

Czytamy pod zdjęciem.

Myślicie, że faktycznie oficjalna fotografia to jedyne zdjęcie Archiego, jakie ma rodzina królewska?

NAJNOWSZE