Meghan Markle i książę Harry w końcu kupili dom! „Chcą tu wychować Archiego”

2020-08-12 15:00 AM
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry po wystąpieniu z rodziny królewskiej starali się szukać swojego miejsca na ziemi. Niestety gdzie się tylko nie pojawiali od razu podążali za nimi paparazzi, którzy starali się zrobić im jak najwięcej zdjęć. Teraz wiele wskazuje na to, że w końcu znaleźli wymarzone miejsce. Podobno udało im się w tajemnicy kupić dom w Santa Barbara.

Meghan Markle i książę Harry długo szukali swojego miejsca na ziemi po wystąpieniu z rodziny królewskiej. Wybór padł na Stany Zjednoczone, skąd pochodzi Meghan. Mieszkali już w wynajętym domu w kanadyjskim Vancouver a także w Los Angeles, gdzie mocno dawali się we znaki sąsiadom. Osoby mieszkające w pobliżu pary od pewnego czasu mogą odetchnąć z ulgą, bo jak podają zagraniczne serwisy, Meghan i Harry już tam nie mieszkają. Sussexowie w końcu znaleźli swoje miejsce na ziemi i to nie w wynajmowanym domu, a w swoim, który został przez nich zakupiony. Dom znajduje się w Santa Barbara w Kalifornii i jak twierdzą media zza oceanu para mieszka w nim już od początku lipca! Według relacji osób z otoczenia Meghan i księcia Harry’ego jest to wymarzone dla nich miejsce. Jest podobno pełne spokoju i idealnie nadaje się dla rodziny z dzieckiem.

To pierwszy dom, jaki kiedykolwiek posiadali. To był dla nich wyjątkowy czas jako dla pary i rodziny. Przez 6 tygodni, odkąd się przeprowadzili mogli cieszyć się pełną prywatnością. Zamierzają zostać w tym domu i żyć wśród spokojnej społeczności. Chcą tu wychować Archiego, gdzie mają nadzieję, że będzie mógł prowadzić tak normalne życie, jak jest to tylko możliwe. 

– poinformowało źródło.

MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY NIGDY NIE WIĄZALI PRZYSZŁOŚCI Z LOS ANGELES

Jeszcze niedawno sporo osób twierdziło, że para chce zamieszkać na stałe w Los Angeles, teraz okazuje się, że były to tylko tymczasowe plany.

Harry i Meghan nigdy nie zamierzali uczynić Los Angeles swoim domem. Było to dla nich dobre miejsce, aby po przyjeździe do USA być blisko mamy Meghan.

– dodało źródło.

Santa Barbara to jedna z najbogatszych społeczności w USA. Są tam do kupienia domy za które trzeba zapłacić majątek. Wśród gwiazd, które mają tam swoje posiadłości są m.in. Oprah Winfrey czy Ellen DeGeneres.

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE