Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Podcast Meghan Markle i księcia Harry'ego na Spotify! Podpisali umowę i zaczynają nagrywać

2020-12-15 17:57

Podcasty są teraz bardziej popularne niż kiedykolwiek. Meghan Markle i książę Harry dobrze o tym wiedzą. Postanowili spróbować swoich sił także na tym polu. Ich firma Archewell Audio podpisała lukratywny kontrakt ze Spotify. O czym będzie podcast Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Meghan Markle i książę Harry rozwijają skrzydła. Odkąd opuścili rodzinę królewską mogą z pełną śmiałością wchodzić w najróżniejsze biznesy. Małżeństwo angażuje się w sprawy społeczne i ekologię. Jednak samą działalnością charytatywną ni opłacą willi w Los Angeles... Dlatego Meghan Markle i książę Harry weszli w przemysł rozrywkowy.

Najpierw Meghan Markle i książę Harry podpisali umowę z Netflixem. To dopiero początek! Teraz para ogłosiła, że zaczyna współpracę za Spotify.

Diablo 4 i Far Cry 6 [Najbardziej wyczekiwane gry 2021] | ESKA XD - Blogier #12

Meghan Markle i książę Harry startują z podcastem

Była para książęca ogłosiła, że rusza z nowym projektem. Meghan Markle i książę Harry będą nagrywać podcast!

We wtorek para ogłosiła „wieloletnią współpracę” pomiędzy Spotify i ich nowo powstałą firmą produkcyjną Archewell Audio.

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

To, co uwielbiamy w podcastach, to to, że przypomina nam wszystkim, abyśmy poświęcili chwilę i naprawdę posłuchali, aby połączyć się ze sobą bez rozpraszania uwagi. W obliczu wyzwań roku 2020 nigdy nie było ważniejszego czasu na zrobienie tego, ponieważ kiedy słyszymy się nawzajem i słyszymy swoje historie, przypomina nam się, jak wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni.

Mówili małżonkowie w zapowiedzi swojego podcastu.

Gospodarze przedstawili się po prosto jako Meghan i Harry. W swoim programie będą rozmawiać z ciekawymi ludźmi i pozwalać im na opowiedzenie historii, które mają pokazać, że ludzi więcej łączy, niż dzieli.

Czekacie na podcast Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE