Meghan Markle i książę Harry pokazali nowe zdjęcie Archiego. Zachęcają do... darowizn

2021-05-07 15:50 es
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego świętował wczoraj urodziny. Trudno uwierzyć, że Archie ma już 2 lata! Ponieważ rodzice chłopca już opuścili rodzinę królewską, mogli celebrować święto syna w dowolny sposób. Na oficjalnej stronie internetowej ich fundacji pojawiło się nowe zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego. Sławni rodzice postanowili przy okazji zrobić dobry uczynek i poprosili fanów o datki.

6 maja syn Meghan Markle i księcia Harry'ego świętował urodziny. Archie skończył już dwa lata! Od ponad roku cała trójka żyje z dala od rodziny królewskiej. A to oznacza, że takie okazje, jak urodziny, mogą celebrować w dowolny sposób.

To jednak nie oznacza, że brytyjska monarcha zupełnie o nich zapomniała. O nie! Archie dostał życzenia od rodziny królewskiej na oficjalnym profilu na Instagramie. Miało być miło, a wyszło dość niezręcznie...

Internauci skrytykowali wpis i dopytywali, czy rodzina królewska nie ma aktualniejszych fotografii Archiego. Meghan Markle i książę Harry postawili rozwiązać ten problem. Z okazji 2. urodzin syna opublikowali jego nowe zdjęcie!

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego na nowym zdjęciu

Meghan Markle i książę Harry nie prowadzą już oficjalnych social mediów książąt Sussexu. Mają za to własną stronę internetową. W zasadzie nie dotyczy ona ich, lecz fundacji, którą założyli - Archewell.

Jednak 2. urodziny syna to okazja, której nie można pominąć. Na portalu widzimy nową fotografię Archiego. Chłopiec stoi tyłem do aparatu i trzyma balony.

Książę i księżna Sussexu zapraszają społeczność do wspierania akcji szczepienia z okazji drugich urodzin ich syna.

Przez ostatnie dwa lata byliśmy głęboko poruszeni, czując ciepło i wsparcie dla naszej rodziny z okazji urodzin Archiego. Wielu z was przekazuje darowizny na rzecz organizacji charytatywnych w jego imieniu i upamiętnia tę okazję, oddając się lub wykonując akt służby - wszystko dzięki dobroci waszych serc.

Czytamy.

Meghan Markle i książę Harry postanowili wykorzystać urodziny syna w słusznym celu. Niedawno zaangażowali się w koncert charytatywny Vax Life. Jego celem było zwrócenie uwagi na powszechną dystrybucję szczepionek na COVID_19. Również w krajach rozwijających się.

Obecnie około 80 procent z prawie miliarda podanych szczepionek COVID-19 zostało podanych w bogatszych krajach. Chociaż możemy czuć, że normalność jest tuż za rogiem, przypominamy sobie, że w większości krajów świata, a zwłaszcza w krajach rozwijających się, dystrybucja szczepionek jeszcze się nie rozpoczęła.

Dalej Meghan Markle i książę Harry zachęcają do wpłacania darowizn, które zostaną pomnożone dzięki organizacjom, z którymi Archewell współpracuje.

NAJNOWSZE