Vax Live: książę Harry gwiazdorzy i Jennifer Lopez w czterech kreacjach [GALERIA]

2021-05-03 17:02 es

W niedzielę odbył się charytatywny koncert Vax Live. Jego celem było promowanie dostępu do szczepionek przeciwko COVID-19 na całym świecie - szczególnie w krajach rozwijających się. Show uświetniła cała plejada gwiazd. Poprowadziła go Selena Gomez, wystąpił także książę Harry, który coraz lepiej radzi sobie jako etatowy celebryta oraz niezastąpiona Jennifer Lopez.

Vax LiveW niedziele odbył się koncert Vax Live. Charytatywne show miało zwrócić uwagę światowych przywódców na dostęp do szczepionek. Trzeba go zapewnić także krajom rozwijającym się, aby całkowicie zwalczyć pandemię. Za równym dystrybuowaniem szczepionek opowiada się wiele gwiazd. Zaznaczyły to obecnością na Vax Live.

Gwiazdy na koncercie charytatywnym Vax Live

Imprezę Vax Live poprowadziła Selena Gomez. Gwiazda od dawna angażuje się charytatywnie. Podczas show postawiła na bardzo prostą, długą, czarną sukienkę z delikatnymi zdobieniami.

Na scenie była nie tylko Selena Gomez. Pojawiła się tam także Chrissy Teigen. Jej pomarańczowa kreacja była już znacznie odważniejsza.

A jeśli już przy odważnych kreacjach jesteśmy... Jennifer Lopez. Żądamy oficjalnego przeszukania jej posiadłości! Tam musi być źródło wiecznej młodości... Na Vax Live zaprezentowała się w sumie czterech kreacjach! Podczas występu zaśpiewała swoje największe hity takie jak Ain't Your Mama, ale też covery - chociażby piosenkę Sweet Caroline Neila Diamonda.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Na scenie pojawił się też książę Harry, który coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Zamienił oficjalne wystąpienia rodziny królewskiej na gwiazdorskie eventy i nieźle mu wychodzi. W swoim przemówieniu zaapelował o powszechny dostęp do szczepionki - bez podziału granicami.

Ponadto na scenie wystąpił J Balvin. Widzów koncertu - pracowników ochrony zdrowia zabawiali także Ben Affleck i Jimmy Kimmel, który postawił na najbardziej szalony strój.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z koncertu Vax Live.

NAJNOWSZE