Meghan Markle organizuje swoją czterdziestkę. Zatrudniła speca od celebryckich eventów

2021-08-02 14:59 kp
Meghan Markle
Autor: MICHELE SPATARI/AFP/East News

Już w tym tygodniu Meghan Markle świętuje swoje okrągłe urodziny. Żona księcia Harry'ego nie ma zamiaru jednak tym razem świętować wyłącznie z mężem i dziećmi. Jak donoszą amerykańskie media, Meghan przygotowuje się do urządzenia urodzinowej imprezy dla znajomych w swoim domu w Montecito. W tym celu zatrudniła jednego z najlepszych specjalistów od imprez w showbiznesie.

W domu Meghan Markle i księcia Harry'ego szykuje się MEGA impreza! Wszystko z okazji 40. urodzin księżnej, które przypadają już 4 sierpnia. Jeśli wierzyć amerykańskim mediom, Sussexowie będą świętować ten dzień z rozmachem i przygotowują przyjęcie, o którym sporo się będzie mówiło w tamtejszym celebryckim światku.

W celu zorganizowania swoich urodzin Meghan Markle wynajęła specjalistę od hollywoodzkich przyjęć, którego poleciła jej przyjaciółka, Oprah Winfrey. Mężczyzna nazywa się Colin Cowie i ma na koncie pracę nie tylko dla dziennikarki, ale i chociażby Jennifer Aniston czy Kim Kardashian. Jego eventy rzeczywiście robią wrażenie.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Meghan Markle urządza czterdziestkę

Na urodzinowym przyjęciu Meghan Markle w Montecito ma pojawić się 65 osób. Lista gości niestety nie jest znana, jednak można się spodziewać, że Meghan będzie się bawiła w naprawdę doborowym towarzystwie. Wiadomo, że żona księcia Harry'ego stawia na nieformalny nastrój i poprosiła Colina o urządzenie przyjęcia ze szwedzkim stołem, a gości chce uraczyć lokalnymi serami i winami.

Swoje zadanie otrzymał też książę Harry - ma on zamówić tort ze słynnej kalifornijskiej cukierni Posies & Sugar, która specjalizuje się w tworzeniu tzw. naked cake, czyli tortów z cienką warstwą kremu, spod której prześwituje ciasto. Koszt? Tort dla około 30 osób kosztuje przykładowo 225 dolarów.

Zapowiada się przednia zabawa?

NAJNOWSZE