Meghan Markle pisała do Chrissy Teigen. Wspierała ją po poronieniu

2021-04-21 11:49 kp
Meghan Markle i książę Harry
Autor: Dominic Lipinski/Press Association/East News

Meghan Markle po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych chętnie nawiązywała kontakty ze swoimi nowymi przyjaciółmi - tym razem już nie z brytyjskiej arystokracji, ale z amerykańskiego showbiznesu. Jedną z celebrytek, z którą poczuła więź, jest Chrissy Teigen. Teraz modelka zdradziła, że po poronieniu mogła liczyć na ciepłe słowo od żony księcia Harry'ego.

Chrissy Teigen przeżyła jesienią ubiegłego roku jedno z najtrudniejszych doświadczeń w jej życiu – utratę ciąży. Modelka poroniła w 20 tygodniu ciąży po tygodniach komplikacji i krwawień. O swojej stracie postanowiła opowiedzieć publicznie, by dać siłę innym kobietom, które mają za sobą podobną traumę. Na Instagramie Chrissy można było zobaczyć zdjęcia z sali porodowej, zapłakaną modelkę i nieżyjące dziecko owinięte w kocyk.

Wtedy Chrissy Teigen nie wiedziała jeszcze, że ten sam smutek w swoim sercu nosi Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego dopiero później ujawniła publicznie, że w lipcu 2020 roku straciła drugą ciążę. Wcześniej jednak postanowiła skontaktować się z Chrissy Teigen opłakującą śmierć Jacka – bo tak celebrytka i John Legend planowali dać najmłodszemu synkowi na imię.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Meghan Markle pisze do Chrissy Teigen

Nie ma wątpliwości, że jeszcze jako członkini brytyjskiej monarchii Meghan Markle nie mogłaby na własnych warunkach kontaktować się z wybranymi przez siebie osobami. Już po megxicie Meghan spokojnie nawiązała jednak znajomość z amerykańską celebrytką. Panie po raz pierwszy skontaktowały się tuż po poronieniu Chrissy Teigen i od tamtego czasu rozmawiały kilka razy.

Była dla mnie taka miła odkąd się skontaktowałyśmy. Napisała do mnie o małym Jacku… ale tak, jest naprawdę cudowna i taka miła - tak miła, jak wszyscy mówią, że jest. Dlatego patrzysz na wszystko i myślisz: Mój Boże, co jest absolutnie nie tak z ludźmi, że muszą sprawić, by ta osoba wyglądała na tak złośliwą lub szaloną? Kiedy jest to po prostu tak, że są tak mili, jak wszyscy mówią, że są.

- zachwyciła się ostatnio Chrissy.

Okazuje się, że Chrissy Teigen i Meghan Markle rozmawiały też po głośnym wywiadzie Sussexów dla Oprah Winfrey.

Kiedy skończyłam to oglądać, pomyślałam: „O cholera  - to jest coś”. Ale też długo czekałam, żeby go obejrzeć, więc już wiele o tym słyszałam. Myślę, że jej prawda była jej prawdą od samego początku.

- stwierdziła modelka.

Warto przypomnieć, że Meghan Markle przyjaźni się też z innymi amerykańskimi gwiazdami. Tuż po przeprowadzce do USA Sussexowie spotykali się chociażby z Jennifer Lopez i Alexem Rodriguezem, a swoją willę na wiele miesięcy udostępnił dla nich Tyler Perry. Wiele osób spodziewało się, że po przeniesieniu Meghan i Harry'ego do Stanów, amerykańscy celebryci z przyjemnością przyjmą ich w swoje ramiona. O tym, że chętnie ugościłaby u siebie Sussexów, mówiła też kiedyś Margot Robbie.

NAJNOWSZE