Meghan chce wybudować w USA… WŁASNY ZAMEK! Kwota zwala z nóg!

2022-01-20 9:42 RD
Meghan Markle
Autor: ellentube / BEEM/Beem/East News Meghan Markle

Meghan Markle - mimo wszystko - chyba pokochała królewskie życie. Najnowsze medialne doniesienia mówią bowiem o tym, że aktorka chce… wybudować w Stanach Zjednoczonych własny zamek! Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Meghan i Harry są od wielu lat szczęśliwym małżeństwem. Czują się jeszcze lepiej, gdy wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i przestali pełnić oficjalne obowiązki członków rodziny królewskiej. W pałacu miało bowiem dochodzić do wielu nieprzyjemnych sytuacjach, o których opowiedzieli w wywiadzie z Oprah Winfrey. 

Niedawno pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że Meghan chce wyprowadzić się z amerykańskiego domu, który kupili zaledwie kilkanaście miesięcy temu. Posiadłość kosztowała blisko 20 milionów dolarów. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Dziennikarze New Idea informują, że Meghan wpadła na nowy pomysł. Chce wybudować… ZAMEK w prestiżowej okolicy. Harry był podobno zaskoczony takim pomysłem żony. 

Interesuje się zamkniętą społecznością Hidden Hills w Los Angeles, która jest bardzo prywatna i wyjątkowo ekskluzywna. Same działki sprzedają się za około 2 miliony dolarów. Nic dziwnego, że mieszkańcy to bogaci i sławni ludzie, tacy jak Kardashianowie, którzy szukają prywatności na spektakularnych szczytach górskich, ale w niewielkiej odległości od Hollywood

mówi dziennikarzom osoba z branży nieruchomości. 

Biorąc pod uwagę fakt rosnących cen (w Stanach Zjednoczonych one również rosną) taka inwestycja może kosztować Meghan i Harry’ego nawet… 100 milionów dolarów. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE