Max Ehrich WYKORZYSTUJE Demi Lovato? Przyjaciele gwiazdy niepokoją się o jego intencje

2020-09-19 13:00 mm
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: AGNY, BENS/Backgrid/East News

Czy Max Ehrich ma wobec Demi Lovato szczere intencje? Cytowani przez amerykańską prasę informatorzy, podający się za przyjaciół piosenkarki, twierdzą, że narzeczony Demi wykorzystuje gwiazdę. Skąd wzięły się takie podejrzenia i w jaki sposób Max Ehrich miałby rzekomo wykorzystywać Demi Lovato?

Demi Lovato dawno nie miała w życiu tak szczęśliwej passy. Od kilku miesięcy gwiazda wyraźnie promienieje i na każdy kroku widać, że związek z Maxem Ehrichem dobrze służy samopoczuciu artystki. 

Nie wszyscy jednak wierzą w dobre intencje chłopaka Demi. W amerykańskiej prasie pojawiły się niedawno oskarżenia pod adresem narzeczonego piosenkarki. Część osób, podających się za znajomych artystki, posądza Maxa o "wykorzystywanie" swojej sławnej ukochanej.

Na czym miałoby to wykorzystywanie polegać?

O sprawie pisze serwis E! News oraz magazyn Paper. Cytowani przez dziennikarze informatorzy twierdzą, że niepokoi ich to, że Demi Lovato jest tak bardzo zakochana w Maxie, że nie widzi jego prawdziwego oblicza.

Demi naprawdę zależy ma Maxie i chce wierzyć, że jego intencje są szczere

- potwierdzają osoby z otoczenia gwiazdy. Dodają jednak, że część przyjaciół piosenkarki ma co do Maxa poważne wątpliwości. 

Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Czy cytowane przez prasę wypowiedzi tzw. informatorów są wiarygodne? Niekoniecznie. Tym bardziej, że źródła dziennikarzy są anonimowe - równie dobrze cytaty mogą być zmyślone.

Wydaje się, że lepiej w tym przypadku zaufać intuicji samej Demi Lovato. Gwiazda zaręczyła się z Maxem i właśnie kupiła piękny, nowy dom, w którym najprawdopodobniej zamieszka z nim jeszcze przed ślubem. Mimo, że zna się ze swoim narzeczonym stosunkowo krótko, zakładamy, że dobrze wie, co robi.

TO TU ZAMIESZKA DEMI LOVATO! ZOBACZ ZDJĘCIA NOWEGO DOMU GWIAZDY!

NAJNOWSZE