Demi Lovato i Max Ehrich planują ślub. Wiemy, czego na pewno gwiazda nie włoży

2020-09-15 17:02 es
Demi Lovato i Max Ehrich
Autor: PORJ, JATE/Backgrid/East News

Chociaż Demi Lovato i Max Ehrich są parą od niedawna, to ich związek rozwija się bardzo szybko. Zaręczyli się, a teraz planują ślub. Demi Lovato zdradziła, że ma już kilka pomysłów, jak miałby ten wyjątkowy dzień wyglądać. Oczywiście nie można uniknąć tematu sukni ślubnej. W tej kwestii Demi też ma już swoje zdanie.

Chociaż Demi Lovato i Max Ehrich są razem zaledwie od pół roku, to już zapracowali sobie na status najbardziej uroczej pary. Ich wspólne zdjęcia, czy wiadomości, którymi wymieniają się na instagramie są po prostu przesłodkie! Nic dziwnego, że Demi Lovato i Max Ehrich tak szybko się zaręczyli. Teraz para zaczyna przygotowywać ślub.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Demi Lovato planuje ślub

Gwiazda jest maksymalnie szczera ze swoimi fanami. Jednak kwestię ślubu zachowuje raczej dla siebie. Na razie Demi Lovato nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących ceremonii. Wiemy jedynie, że Demi Lovato rozgląda się za suknią ślubną.

Mam jakiś swój obraz tego, jak chciałabym, wyglądać, gdybym miał robiła wielką uroczystość. Nie chcę go zdradzać, ale na pewno nie jest to biała sukienka.

Mówiła wokalistka w rozmowie z PopCrush.

Na razie Demi Lovato i Max Ehrich koncentrują się na tym, aby sama ceremonia ślubna była tak wyjątkowa, jak to tylko możliwe.

NAJNOWSZE