Max Ehrich robi szopkę przed Demi Lovato? Jego "dziewczyna" ma chłopaka!

2020-10-22 13:23 kp
Demi Lovato
Autor: JATE, PORJ/Backgrid/East News

Max Ehrich nie przestaje nawiązywać w mediach społecznościowych do swojego rozstania z Demi Lovato. Aktor wciąż nie może się jednak zdecydować, jaki obraz chce pokazać - raz organizuje więc płaczliwe ustawki z paparazzimi, a innym sugeruje, że ma już nową dziewczynę. Fani mają powoli dosyć tych scen!

Demi Lovato nie mogła się spodziewać, że mimo rozstania z Maxem Ehrichem ten związek będzie się jeszcze długo za nią ciągnął. Wokalistka i aktor znali się zaledwie kilka miesięcy, kiedy to Max oświadczył się ukochanej. Wydawało się, że to w końcu wielkie uczucie, o jakim marzy każda kobieta. Sielanka zakończyła się jednak równie szybko, jak rozpoczęła.

Latem, gdy para zaczęła coraz więcej wychodzić z domu, Demi Lovato zaczęła nabierać podejrzeń co do rzeczywistych intencji swojego ukochanego. Piosenkarka coraz bardziej podejrzewała, że Max Ehrich próbuje wypromować się na jej nazwisku i coraz bardziej nieufna wobec niego, zerwała zaręczyny.

>> Max Ehrich zarzuca Demi Lovato, że dowiedział się o zerwaniu z mediów! Odpowiedziała

Max Ehrich naraża się na śmieszność?

Maxowi Ehrichowi bardzo trudno przyszło się pogodzenie z rozstaniem. Przez wiele dni zarzucał Demi Lovato wiadomościami i publikował w sieci płaczliwe posty, a nawet umówił się z paparazzimi na zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć go łkającego na plaży, na której oświadczył się gwieździe. Ostatnio Max Ehrich zmienił jednak technikę i teraz próbuje wzbudzić jej zazdrość, publikując zdjęcia z piosenkarką Soniką Vaid.

>> Max Ehrich chwali się randką! Próbuje wzbudzić zazdrość Demi Lovato?

ESKA XD #006

Zdaniem informatorów Page Six jego "randki" to jednak wyłącznie gra pod publiczkę!

Chce, żeby wyglądało na to, że spotyka się z inną kobietą, ale oni się nie spotykają. Ona jest w pełnym związku i mieszka ze swoim chłopakiem.

- czytamy.

A pod kolejnymi zdjęciami Maxa Ehricha na Instagramie pojawia się coraz więcej komentarzy zniecierpliwionych fanów, którzy mają powoli dość scen w wykonaniu aktora.

Myślicie, że straci fanów?

NAJNOWSZE