Matthew McConaughey nie boi się skutków pandemii? „To może być złoty wiek”

2020-11-20 14:00 AM
Matthew McConaughey
Autor: Invision/Invision/East News

Ogólnoświatowa pandemia sprawiła, że ludzie drżą nie tylko o swoje zdrowie ale także o przyszłość. I choć wiele osób obawia się o to, co będzie dalej to Matthew McConaughey nie ma takich zmartwień. I nie przez to, że prawdopodobnie nie musi liczyć każdej złotówki ale przez to, że z entuzjazmem patrzy w przyszłość. Mało tego, twierdzi nawet, że czasy po pandemii zapowiadają się bardzo korzystnie!

Pandemia wywołana przez koronawirus sprawiła, że świat się zatrzymał. Ludzie stracili zdrowie, ale także dorobki życia. Z wielką niepewnością patrzą w przyszłość. Naprawdę nieliczni mogą sobie pozwolić na to, by odrzucić negatywne myśli i z entuzjazmem patrzeć w przyszłość. Trudny los dopadł także artystów, którzy również przez pandemię stracili pracę.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ŚWIAT PO PANDEMII? MATTHEW MCCONAUGHEY MA WIZJĘ LEPSZEGO ŚWIATA!

Ale nie wszyscy ubolewają nad swoim losem. Są tacy, którzy nie tylko zapomnieli co to strach o przyszłość ale także widzą świat po pandemii w jasnych kolorach. Jak to możliwe? Wytłumaczy to Matthew McConaughey!

Aktor zdobył się na dość śmiałe przemyślenia. Bo gdy wiele osób drży o swoją przyszłość, ten śmiało twierdzi, że świat po tym, jak już upora się z Covid-19 będzie zupełnie innym światem. Według niego lepszym i… bardziej twórczym!

ESKA XD #010

Za pięć lat może się okazać, że to może być złoty wiek kreatywności. Mogą pojawić się jedne z najlepszych scenariuszy, które zmienią się w najlepsze filmy czy programy. Być może powstanie to w tym czasie, kiedy ludzie zostali zmuszeni do zatrzymania się, do pozostania w domu, zmuszeni do większej kreatywności.

– mówił.

I choć z pewnością aktor martwi się o to, jak będzie w wielu innych aspektach wyglądał świat po ustaniu choroby, to z pewnością jest spokojny o branżę rozrywkową. Bo jak twierdzi, twórcy być może wkroczą na rynek ze zdwojoną siłą!

NAJNOWSZE