Matthew McConaughey latami nie rozmawiał z mamą. Sprzedawała ich rozmowy mediom!

2020-10-23 15:00 AM
Matthew McConaughey
Autor: Invision/Invision/East News

Matthew McConaughey jest teraz w dobrej formie na zwierzenia. Dopiero co opowiedział o intymnych szczegółach ze swojego życia a teraz następuje ciąg dalszy zwierzeń. I tak aktor zdradził, że latami nie rozmawiał ze swoją mamą. Powód? Sprzedawała ich prywatne rozmowy… mediom!

Nie tak dawno jak wczoraj na Hotplota.pl pisaliśmy, że Matthew McConaughey zebrał się na mega intymne zwierzenia. Zdradził nie tylko wiek w którym stracił dziewictwo ale także opowiedział o szokujących szczegółach ze swojego życia. Teraz zwierzeń ciąg dalszy. Aktor poruszył równie prywatne aspekty. Mianowicie zdradził, że był okres w jego życiu, kiedy przez osiem lat nie rozmawiał ze swoją matką! Jak sam przyznał, wszystko odbyło się na jej własne życzenie.

Bycie popularną osobą nie należy do łatwych zadań. Na każdym kroku trzeba mieć oczy szeroko otwarte i dokładnie wiedzieć komu można powierzyć tajemnice a komu lepiej nie ufać. Niestety Matthew McConaughey miał podobną sytuację, sparzył się i to nie na obcej osobie a na najbliższej rodzinie. To jego mama mocno nadszarpnęła jego zaufanie. Aktor zdradził, że nie rozmawiał z nią aż przez osiem lat. Powód? Niemal wszystkie prywatne rozmowy jego z matką były sprzedawane do mediów…

Prowadziłem rozmowy a potem nagle… to o czym rozmawialiśmy, trafiało do gazety trzy dni później. Powiedziałem: Mamo to było między nami!.

– mówił aktor w programie radiowym The Howard Stern Show.

ESKA XD #007

Czarę goryczy miał jednak przelać moment, kiedy to jego mama zaprosiła ekipę telewizyjną do jego domu z dzieciństwa i z wielkim zaangażowaniem oprowadzała ich po każdym kącie. Po tych wydarzeniach Matthew postanowił uciąć kontakt z mamą, która liczyła na to, że aktor nie dowie się, kto za tym wszystkim stoi!

MATTHEW MCCONAUGHEY WYBACZYŁ MAMIE

Na szczęście ich relacje dzisiaj są już na zupełnie innej stopie. McConaughey wybaczył mamie i dzisiaj po dawnych kłótniach nie ma śladu.

To nie była jej wina. Musiałem tylko wytyczyć pewne granice. To było trudne, trwało osiem lat, ale przeszliśmy przez to i teraz jesteśmy w innym miejscu. To jest dobre.

 – mówił aktor.

No cóż… Nie bez powodu mówi się, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach! 😉

NAJNOWSZE