Matt Pokora i Christina Milian będą mieli dziecko! Para pokazała słodkie zdjęcia!

2019-07-29 22:29
Matt Pokora i Christina Milian
Autor: www.instagram.com/mattpokora

Matt Pokora i Christina Milian pochwalili się w mediach społecznościowych cudowną wiadomością! Para pokazała fanom zdjęcie USG brzucha piosenkarki. Gwiazdorska para będzie miała dzidziusia! I ogłosiła to w piękny sposób!

Matt Pokora i Christina Milian tworzą razem przepiękną parę. 37-letnia Amerykanka kubańskiego pochodzenia i 33-letni Francuz z polskim korzeniami są razem od dwóch lat. Teraz przyszedł czas na duże zmiany w ich wspólnym życiu. Zakochani ogłosili te zmiany za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Christina Milian w ciąży

Christina Milian i Matt Pokora wrzucili na swoje profile w mediach społecznościowych piękne zdjęcia ze wspólnej sesji z małym zdjęciem. Chodzi oczywiście o USG płodu, który piosenkarka nosi pod sercem! Matt Pokora będzie niebawem tatą!

Para nie zdradziła na razie za wielu szczegółów na temat swojego nadchodzącego dziecka. Bo sami zapewne nie za wiele na razie wiedzą. Christina Milian jest prawdopodobnie w 3-4 miesiącu ciąży, bo przyszli rodzice pochwalili się, że ich maleństwo przyjdzie na świat już w 2020 roku. Oboje nie kryją radości. Ona nazywa dziecko "błogosławieństwem", a on - "dziedzictwem".

Jedno jest pewne - bez względu na to, po którym z rodziców maluszek odziedziczy więcej cech, na pewno będzie:

A. wyjątkowo urodziwy.

B. utalentowany muzycznie!

Zobacz też:

NAJNOWSZE