Mateusz Gessler ugotuje Ci kolacje, a Joanna Krupa odda sukienkę! Aukcję WOŚP zaskakują

2019-01-13 14:00
Joanna Krupa Mateusz Gessler
Autor: aukcje.wosp.org.pl Joanna Krupa Mateusz Gessler

Aukcje WOŚP z roku na rok są coraz ciekawsze. Gwiazdy robią, co mogą, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na cele charytatywne. Podczas 27 finału WOŚP zbieramy pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W dniu finału wolontariusze będą do puszek zbierać pieniądze na ten szczytny cel. Jednak to nie jedyny sposób na wsparcie WOŚP. Możecie wylicytować przedmioty przekazane przez gwiazdy.

Beata Tadla udzieli lekcji tańca

Zwyciężczyni 8. edycji "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami", Beata Tadla zaprasza do tańca i to dosłownie. Można wylicytować taneczny trening, który wesprą profesjonaliści ze szkoły tańca Dansinn by Malitowski.

Sukienka Joanny Krupy

Modelka działa charytatywnie nie tylko dla dobra zwierząt. Tym razem Joanna Krupa wspiera WOŚP. Przekazała pod młotek swoją sukienkę.

Mateusz Gessler ugotuje Ci kolację

Mateusz Gessler to ceniony kucharz i restaurator. Za odpowiednią cenę ugotuje kolację dla Ciebie i Twoich gości w twoim własnym domu. Co ważne, sprzęt i zakupy zapewnia sam Mateusz Gessler. Nic tylko licytować!

Dawid Woliński przekazuje suknię swojego projektu

W tym roku Myszka Miki świętuje 90. urodziny. Z tej okazji Dawid Woliński zaprojektował specjalną kreację. I właśnie ona trafiła pod młotek.

Joanna Przetakiewicz ofiaruje samą siebie

Na licytację WOŚP trafiło podwójne zaproszenie na lunch lub kolację z Joanną Przetakiewicz. Tę propozycję można zrealizować nawet za granicą! W drugim domu projektantki, w Londynie.

Do końca licytacji WOŚP zostało już niewiele czasu. Lećcie rozbijać skarbonkę!

Joanna Krupa
Autor: SPW / SplashNews.com/East News
Mateusz Gessler
Autor: Akpa Mateusz Gessler
NAJNOWSZE