Mata zmienia swój zestaw w McDonald's! Teraz wreszcie zadowoli fanów?

2021-10-23 10:40 mm
Mata i jego zestaw w McDonald's
Autor: instagram.com / 33mata, McDonald's

Zestaw Maty w McDonald's według specjalistów od marketingu okazał się wielkim hitem, ale część klientów nie była do końca zadowolona z tego, jak jest skomponowany. Na szczęście Mata nie pozostał głuchy na głosy swoich fanów i szybko zareagował! Raper postanowił zmodyfikować swój zestaw, a raczej - umożliwić podmianę jednego z produktów. Czy teraz fani Maty będą już zadowoleni z jego zestawu w "Maku"?

Próbowaliście już zestawu Maty w McDonald's? Jeśli nie unikacie jedzenia w fastfoodach, na pewno dobrze już znacie promocyjną kombinację skomponowaną przez jednego z najpopularniejszych obecnie polskich raperów.

Zestaw Maty w McDonald's to bez wątpienia marketingowy strzał w dziesiątkę. Polski oddział sieciówki nawiązał współpracę z Matą, który jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej sceny muzycznej. Akcja "Maka" z Matą to kopia promocji zza oceanu, w której swój własny zestaw McDonald's skomponował ojciec dziecka Kylie Jenner, raper Travis Scott. Zdaniem marketingowców Mata poszedł nawet o krok dalej niż jego amerykański kolega po fachu.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy klienci "Maka" byli zadowoleni z zestawu młodego Matczaka. Na całe szczęście Mata szybko zareagował i wraz z siecią McDonald's zaproponował klientom zmianę zestawu...

(więcej dowiecie się pod materiałem wideo)

Sonda
Spróbujesz zestawu Maty?
Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Mata zmienia swój zestaw w McDonald's

Michał Matczak w ramach firmowanego przez siebie zestawu w McDonald's zaproponował fanom potrójnego cheeseburgera, frytki oraz waniliowe matcha latte. I właśnie ten ostatni produkt nie wszystkim fanom rapera przypadł do gustu.

Mata postanowił nie ignorować sygnałów od fanów i szybko zareagował.

Hejka, słyszałem, że niektórym matcha nie oddaje, więc od jutra można ją wymienić na duży napój i wtedy frytki też będą większe

- napisał Michał Matczak. 

"Od jutra" czyli od soboty 23 października. Spróbujecie? A może zestaw Maty nie jest dla Was wystarczającą zachętą, żeby zdecydować się na jedzenie fastfoodów?

NAJNOWSZE