Mata w McDonald's podpadł Paulinie Młynarskiej. "Otyłość, cukrzyca i zawał"

2021-10-18 17:20 es
Paulina Młynarska
Autor: WBF

Idąc śladem Travisa Scotta, Mata podjął współpracę z McDonald's. Raper oferuje autorski zestaw limitowany. Całej akcji z dezaprobatą przygląda się Paulina Młynarska, która zwraca uwagę, że Mata zachęca młodzież do groźnego, śmieciowego jedzenia.

Kilka dni temu popularna sieciówka ogłosiła tajemniczą współpracę. Internauci szybko odkryli, że to właśnie Mata stworzy limitowany zestaw w McDonald's. Jego fani nie kryli radości! Jednak nie wszyscy podzielają ich entuzjazm.

Tej współpracy z dezaprobatą przygląda się Paulina Młynarska. Dziennikarka przypomina, jak szkodliwe jest jedzenie w fast foodzie i obarcza Matę winą za promowanie takiego żywienia.

Daria - piosenka Love Blind na żywo [ESKA Live]

Paulina Młynarska krytykuje Matę

Swoimi tekstami Mata od początku wzbudzał kontrowersję. Jego najnowsza współpraca z McDonald's również odbiła się szerokim echem.

Podczas gdy fani młodego rapera są zachwyceni, nastrój im psuje Paulina Młynarska. Dziennikarka przypomina o szkodach, jakie w organizmie robi śmieciowe jedzenie. Jej zdaniem Mata promując je, naraża zdrowie swoich odbiorców.

kiedy ktoś, kto ma realny wpływ na zachowania wielkich grup młodych ludzi, zachęca za kasę do jedzenia najbardziej szkodliwego żarcia jakie istnieje, to chyba trzeba coś powiedzieć. Co Ty Mata, czytać nie umiesz? Nie wiesz co śmieciowe żarcie robi z ludzkim zdrowiem? Nie wiesz co to jest otyłość, cukrzyca i zawał? To ma być ta Twoja kontestacja?

Pisała Paulina Młynarska.

Myślicie, że po jej krytyce Mata wycofa się ze współpracy, na której zarobi prawdopodobnie tyle, że do końca życia nie będzie musiał pracować?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz też:

NAJNOWSZE