Mata w McDonald's! Firma zapowiedziała współpracę

2021-10-15 15:50 es
Mata
Autor: materiały prasowe

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to będzie pierwsza taka akcja w Polsce... Mata będzie miał własny zestaw limitowany w McDonald's! Na razie sieciówka nie zdradza wielu szczegółów, jednak w sieci pojawiły się naklejki promujące akcję. Dowiadujemy się z nich jakie dania wejdą w skład zestawu Maty w McDonald's.

Mata to prawdziwy ewenement! Młody raper błyskawicznie wspiął się na sam szczyt popularności. Jego niedawny koncert był największym wydarzeniem pojedynczego artysty w historii polskiego rapu. Teraz dowiadujemy się, że Mata przeciera kolejne ślady...

Do sieci trafiła informacja, że Mata będzie miał własny zestaw w McDonald's!

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Zestaw Maty w McDonald's

Na oficjalnych social mediach marki pojawiło się tajemnicze wideo. Złote łuki przenikające się z liczbą 33? Fani Maty od razu skojarzyli to z Gombao 33.

Czy to znaczy, że Mata będzie miał własny zestaw w McDonald's?! Sieciówka na razie nie ujawnia detali, jednak do internetu trafiły zdjęcia naklejek, które mają promować akcję. Widzimy tam napisy "matchak latte", "potrójny cheeseburger" czy "zestaw Maty: edycja limitowana". To może uchylać rąbka tajemnicy co do składu tego specjalnego menu.

Kiedy zestaw Maty ma trafić do McDonald's? Na profilu marki czytamy o dacie 18.10.

Czekacie?

Zobacz też:

NAJNOWSZE