Mason Disick WKURZONY na Kourtney o skasowanie mu Instagrama! Znowu ją PRZECHYTRZYŁ!

2020-03-28 15:27 nk
Mason Disick i Kourtney Kardashian
Autor: Clint Brewer / SplashNews.com/EAST NEWS

Kourtney Kardashian skasowała synowi konto na Instagramie po live'ie, który błyskawicznie obiegł cały świat. Celebrytka uważa, ze Mason Disick jest za młody na własny profil. Boi się, iż 10-latek nie poradzi sobie z hejtem. Mason nie zamierza słuchać matki! Znalazł sposób, by i tak łączyć się z fanami live! I chyba uważa, że Kourt była po prostu... zazdrosna o jego popularność!

Mason Disick wkracza powoli w wiek nastoletni i coraz bardziej interesuje się mediami społecznościowymi. 10-letni syn Kourtney Kardashian i Scotta Disicka założył sobie niedawno konto na Instagramie i natychmiast połączył się z fanami live. W swojej relacji skomentował status związku swojej ciotki, Kylie Jenner, z Travisem Scottem.

Instagram Masona Disicka nie był najdłużej działającym kontem w historii serwisu. Kourtney Kardashian szybko skasowała konto syna. Potem tłumaczyła koleżance, że jej syn jest za młody na własny profil - i ze względu na przepisy Instagrama, i fakt, że nie poradziłby sobie z hejtem. W końcu jest częścią najbardziej kontrowersyjnej rodziny świata.

Mason Disick zły na mamę!

Mason Disick najwyraźniej nie do końca wierzy w szczerość intencji swojej mamy. Uważa, że Kourtney Kardashian skasowała mu konto, bo była zazdrosna o jego popularność!

10-latek znalazł jednak sposób, by rozwijać swój fejm wbrew woli matki - teraz live'y robi na TikToku!

[Konto na Instagramie] zostało skasowane, bo jestem "za młody", bo stałem się wiralem. Miałbym do teraz 2,7 milionów [obserwujących]

- powiedział z wyraźnym przekąsem Mason Disick w swoim live'ie na TikToku.

Myślicie, że będzie gwiazdą internetu? Przebije popularnością Kylie Jenner i Kim Kardashian?

NAJNOWSZE