Martyna Wojciechowska

i

Autor: WBF

Martyna Wojciechowska chce opuścić Warszawę. Gdzie znajdzie swoje miejsce na Ziemi?

2021-08-02 20:30

Martyna Wojciechowska jest ostatnio na językach. Niestety nie chodzi o nowy program, czy zawodowy sukces... Niespodziewanie zakończyło się jej małżeństwo z Przemkiem Kossakowskim. Na fali nieoczekiwanych życiowych zmian Martyna Wojciechowska rozpisuje się o wyprowadzce z Warszawy. Gdzie chciałaby mieszkać?

Martyna Wojciechowska funkcjonuje w show-biznesie od lat. Potrzebowała chwili, żeby odnaleźć swój styl i swoje miejsce. Ostatecznie została dziennikarką, która w swoich podróżach opowiada o kobietach. Przeżycia na krańcu świata nieraz zapierają dech w piersiach.

Niestety nie wszystkie przygody Martyny Wojciechowskiej są takie super. Nie tak dawno temu gwiazda wyszła za innego znanego podróżnika - Przemka Kossakowskiego. Małżeństwo jednak nie trwało długo, co więcej zakończyło się wyjątkowo niespodziewanie.

Teraz Martyna Wojciechowska układa swoje życie od nowa. Czy będzie chciała to zrobić z dala od Warszawy?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Martyna Wojciechowska rozważa przeprowadzkę

Rozwód to ciężki kawał chleba. Warto jednak w każdej okazji próbować znaleźć pozytyw. Być może jest to moment na wprowadzenie życiowych rewolucji, na które wcześniej dziennikarka się nie zdobyła?

W ostatnim wpisie na Instagramie Martyna Wojciechowska rozważa wyprowadzkę z Warszawy.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

To, że mieszkam w Warszawie, w mieście to wypadkowa wielu czynników: macierzyństwa, pracy, wcześniejszych decyzji.Nie mam jednak wątpliwości, że to nie jest moje miejsce na Ziemi i że kiedyś osiądę gdzieś z dala od zgiełku i blisko natury??

Napisała.

Martyna Wojciechowska dodała, że na razie w planie jest dom w górach. Nie wyklucza jednak lokalizacji poza Polską, takich jak Bretania czy Zatoka Morlaix.

Mamy nadzieję, że prędko odnajdzie swoje miejsce na Ziemi!