Martyna Wojciechowska

i

Autor: WBF

Martyna Wojciechowska odpowiedziała na komentarz pod postem męża

2021-07-19 20:30

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstają się po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa. W sieci nie milkną echa po krótkich oświadczeniach obojga małżonków, a pod ich postami wciąż pojawiają się nowe komentarze. Niespodziewanie pod postem męża wypowiedziała się sama Martyna Wojciechowska. Odpowiedziała na komentarz swojej przyjaciółki...

Krótko po tym, jak okazało się, że Przemysław Kossakowski wyprowadził się z domu, dziennikarze zauważyli, że Martyna Wojciechowska nie obserwuje już jego konta na Instagramie. Nie oznacza to jednak, że nie śledzi komentarzy, które pojawiają się pod postami męża. Dziennikarka postanowiła nawet odpisać na jeden z nich!

Martyna Wojciechowska pisze pod postem Przemka

Zarówno Martyna Wojciechowska, jak i jej mąż, mogą liczyć na liczne głosy wsparcia od fanów i przyjaciół. Problem w tym, że większość osób kibicowało ich małżeństwu i teraz trudno im stanąć po którejś ze stron. 

Kiedy pod postem Przemka Kossakowskiego wypowiedziała się wspólna znajoma pary, Martyna Wojciechowska postanowiła odpowiedzieć.

Po kilku dniach milczenia Przemysław Kossakowski zabrał głos i opublikował na Instagramie post, w którym odniósł się do swojego rozstania z Martyną Wojciechowską. 

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem.

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy.

Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym

- napisał na Instagramie mąż Martyny Wojciechowskiej.

Pod jego postem pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia. Jeden z komentarzy zamieściła tam wspólna znajoma pary.

Zawsze z Tobą

- napisała. 

Martyna Wojciechowska postanowiła odpowiedzieć.

To ciekawe, bo mi mówiłaś to samo

- napisała dziennikarka. W jej komentarzu pojawiła się uśmiechnięta emotka z językiem, a więc chyba należy potraktować słowa Martyny Wojciechowskiej jak żart. Jak sądzicie? :)

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY