Martyna Wojciechowska o związku z Przemysławem Kossakowskim: "Czuję, że to jest to"!

2019-09-11 12:44 nk
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: https://www.instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy tak otwarcie opowiedziała o swoim związku z Przemkiem Kossakowskim. Podróżniczka zdradziła, że traktuje tę relację bardzo poważnie i dlatego zdecydowała się w końcu pokazać fanom na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Użyła nawet bardzo romantycznego określenia na to, co czuje wobec swojego partnera...

Martyna Wojciechowska nie jest osobą, która chętnie dzieli się z opinią publiczną swoim życiem osobistym. Wiemy, że podróżniczka ma córkę Marysię ze związku z Jerzym Błaszczykiem. Ma także kilkoro adoptowanych dzieci w różnych częściach świata. O swoich związkach jednak opowiadać nie lubi.

Jakiś czas temu media kolorowe zaczęły plotkować o związku Wojciechowskiej z innym popularnym podróżnikiem, Przemkiem Kossakowskim. Gwiazdy TVN postanowiły nie ukrywać swojego związku, ale też się z nim specjalnie nie afiszują. Dotąd próżno było na przyjkład szukać wspólnych fotem w mediach społecznościowych. W końcu jednak Martyna zdecydowała się podzielić swoim szczęściem ze światem. Na jej Instagramie pojawiła się fotka z Przemkiem, zrobiona w Amsterdamie. Dlaczego Wojciechowska opublikowała zdjęcie?

Martyna Wojciechowska znalazła miłość na zawsze?

Gwiazda wyjawiła powody swojej decyzji w wywiadzie dla jednego z tabloidów. Podróżniczka uznała, że jej związek z Kossakowskim jest tak poważny, że publikacja fotki nie niesie ze sobą dużego ryzyka, iż później będzie chciała się z tej publikacji wycofać.

Bardzo rzadko pokazuję moje życie prywatne. Nigdy się na przykład nie zdecydowałam na jakąś sesję we dwójkę i jakieś szczególne opowiadanie o moim życiu prywatnym.

- wyjaśniła Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla Faktu. Dlaczego więc zdecydowała się pokazać fotkę, na której ukochany czuje całuje ją w policzek?

Są dwa powody. Jeden jest taki, że traktuję tę relację bardzo poważnie i mam prawo przypuszczać, że to jest ta relacja, więc wydaje mi się, że dopłynęłam do właściwego portu, mówiąc ogólnie. A druga rzecz jest taka, że czuję dużą bliskość z ludźmi, którzy mnie śledzą social mediach.

- powiedziała gwiazda.

Czyżby w życiu Martyny szykował się prawdziwy ślub? Wojciechowska wrzuciła ostatnio na Instagram zdjęcia w sukni ślubnej. Szybko okazało się, że był to element promocji 1. odcinka nowego sezonu Kobiety Na Krańcu Świata. W tymże epizodzie zdradziła, że była już pięć razy zaręczona, a dwa razy odwoływała ślub w ostatniej chwili! Może więc z tym ślubem to do trzech razy sztuka?

Zobacz też:

NAJNOWSZE