Martyna Wojciechowska o Kossakowskim: "Po raz pierwszy w życiu mam partnera"

2020-04-06 23:37 nk
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: WBF

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy aż tak otwarcie opowiedziała swoim związku z Przemysławem Kossakowskim. Podróżniczka zdradziła, czym różni się ten jej związek od poprzednich. Wyjawiła m.in., że jeszcze nigdy nie pokłóciła się z Przemkiem. Ujawniła też, jak pieszczotliwie nazywa narzeczonego...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z bardziej intrygujących sławnych par w Polsce. Być może wynika to z faktu, jak ciekawymi osobowościami są Martyna i Przemek, którzy mimo spędzania życia w podróży i silnego indywidualizmu odnaleźli wspólnie szczęście w miłości, choć wcześniej myśleli, że nie są do tego stworzeni. A może fani interesują się ich życiem, bo sami zainteresowani niechętnie o nim mówią!

Martyna Wojciechowska o narzeczonym (?)

Przemysław Kossakowski niedawno dał do zrozumienia, że on i Martyna są zaręczeni...

Tymczasem Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu gazecie Uroda Życia. W rozmowie dziennikarka miała okazję podziękować ukochanemu. Za co?

Za to, że ma dystans do siebie i do świata, a nie ma, jak wielu mężczyzn, problemu z własnym ego. Koska, bo tak do niego mówię, niczego nie musi sobie udowadniać, dobrze zna swoją wartość. Jest silny, ale też bardzo sympatyczny i wrażliwy, co widać w jego programie "Down the road. Zespół w trasie". Po raz pierwszy w życiu mam partnera. Wcześniej wielokrotnie używałam tego słowa, bo nie chciałam mówić: "chłopak", "narzeczony", ale dopiero Przemek nadał temu słowu w moim życiu właściwe znaczenie. o jest prawdziwy partner, wzajemnie szanujemy swoją przestrzeń. I choć nie chcę, żeby zabrzmiało to sielankowo, to jakoś nie zdążyliśmy się do tej pory pokłócić. Na pewno nigdy przy żadnym innym mężczyźnie tyle się nie śmiałam i jednocześnie nigdy z jego powodu nie uroniłam ani jednej łzy. I to jest dla mnie nowość w relacjach z mężczyznami.

- zdradziła Martyna Wojciechowska.

Hmmm... Koska. Słodko? ;)

Hotplota dla Super Raport: Harry Styles uwieziony, Tekashi w domu, Cardi B z objawami

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE