Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej została piosenkarką! Kabula nagrała teledysk

2021-01-13 13:36 kp
Kabula nagrała piosenkę
Autor: Youtube/ Rhema Kabula

Życie Kabuli z Tanzanii zmieniło się na zawsze, gdy dziewczyna poznała Martynę Wojciechowską. Dziennikarka zakochała się w 20-latce podczas nagrywania jednego ze swoich programów i postanowiła ją adoptować. Teraz cierpiąca na albinizm Kabula spełnia swoje marzenia - studiuje prawo i... śpiewa!

W 2018 roku dzięki Martynie Wojciechowskiej cała Polska poznała historię 20-letniej wtedy Kabuli - cierpiącej na albinizm mieszkanki Tanzanii, która ze względu na swoje schorzenie przeżywała prawdziwy dramat. W wiosce, w której mieszkała, wierzono, że posiadanie części ciała takiej osoby daje szczęście. Dziewczynie odrąbano więc rękę.

Martyna Wojciechowska nigdy nie ukrywała, że bardzo przywiązuje się do bohaterek swoich programów. Kabula szybko stała się dla niej jednak wyjątkowo bliska. Podróżniczka podjęła więc niezwykłą decyzję i adoptowała dziewczynę. Dzięki niej Kabula mogła rozpocząć nowe życie i studiować swoje wymarzone prawo. Teraz młoda kobieta spełniła swoje kolejne marzenie.

ESKA XD #013

Kabula śpiewa. Martyna Wojciechowska dumna z adoptowanej córki

Sukcesem Kabuli Martyna Wojciechowska podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Jej adoptowana córka nagrała piosenkę i teledysk!

OTO PIERWSZY OFICJALNY TELEDYSK KABULI!❤️Kabulka od zawsze była wyjątkowa, chciała się uczyć, zostać prawniczką i... śpiewać.Choć została tak ciężko doświadczona przez los tonadal MA ODWAGĘ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA!A nic nie sprawia Jej takiej przyjemności jak wyrażanie siebie poprzez śpiew!

- czytamy.

Podróżniczka zapewniła też, że pomysł wyszedł od Kabuli, a ona sama nie maczała w tym palców. Teraz może tylko trzymać kciuki za dalsze sukcesy swojej córki. Tak jak jej fani - na profilu pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci gratulują Kabuli i cieszą się, że wykorzystuje swoją szansę.

Posłuchajcie!

NAJNOWSZE