Marta Żmuda-Trzebiatowska rzuciła pracę po 11 latach. Co dalej z jej karierą?

2021-05-17 22:02 es
Marta Żmuda Trzebiatowska
Autor: WBF

Marta Żmuda-Trzebiatowska podjęła ważną, życiową decyzję. Sprawa dotyczy kwestii zawodowych. Po 11 latach gwiazda postanowiła zrezygnować z pracy. W długim wpisie na Instagramie podziękowała współpracownikom, szefom, ale przede wszystkim, fanom. Co miała im do przekazania Marta Żmuda-Trzebiatowska?

Marta Żmuda Trzebiatowska zyskała sławę dzięki rolom w licznych polskich produkcjach. Gwiazda ma na koncie komedie, takie jak Och, Karol 2, Ciacho czy seriale - Teraz albo nigdy lub Wojenne dziewczyny. Choć większość osób będzie kojarzyła aktorkę właśnie z ról na małym lub dużym ekranie, nie można zapomnieć o ważnej części jej pracy.

Od 11 lat Marta Żmuda Trzebiatowska związana jest przecież z teatrem. Oczywiście w ostatnim czasie o pracy tam nie było mowy. W związku z trwającą już od ponad roku pandemia koronawirusa większość teatrów wstrzymała swoje działania. Aktorzy mieli czas dla siebie i swoich rodzin. Była ot także okazja do refleksji. I dowiadujemy się właśnie, że Marta Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się zrezygnować z pracy.

ESKA DOWOZI W RADOMIU: Ewę, zabieganą mamę, łapaliśmy na Zamłyniu

Marta Żmuda Trzebiatowska kończy przygodę z teatrem

O wielkich zmianach w swoim życiu Marta Żmuda Trzebiatowska poinformowała fanów za pomocą Instagrama.

Właśnie odeszłam z zespołu Teatru i chcę podziękować wielu cudownym ludziom, których przez te 11 lat spotkałam na swojej zawodowej drodze. Przepraszam, że tu - ale nie wiem kiedy w końcu się zobaczymy...

Pisała aktorka.

W długim wpisie Marta Żmuda Trzebiatowska podziękowała swoim szefom, kolegom z planu i współpracownikom.

Jednak przede wszystkim dziękuję Wam, WIDZOM, że przez te 11 lat, kiedy otwierała się wieczorem kurtyna, mogłam dla Was grać. Będę za Wami tęsknić, choć mam nadzieję, że jeszcze dla Was zagram...❤️❤️❤️

Czytamy.

Niecierpliwie czekamy na doniesienia o nowych planach aktorki. Tymczasem jednak Marta Żmuda Trzebiatowska ma co robić. Rok temu została przecież mamą po raz drugi. Zdaje się, że na razie to Klara i Bruno są jej najważniejszymi "projektami".

Zobacz też:

NAJNOWSZE