Marta Żmuda-Trzebiatowska też już zaszczepiona! "Chip się przyjął"

2021-05-11 8:51 kp
Marta Żmuda-Trzebiatowska
Autor: WBF

Kolejne gwiazdy chwalą się w sieci pierwszą dawką szczepionki przeciwko koronawirusowi. Swoimi postami celebryci chcą przekonać tych, którzy dotąd wahają się, czy warto skorzystać z opcji zaszczepienia się i nie brakuje im przy tym dobrego humoru. Wygrywają oczywiście żarty z teorii spiskowych - również Marta Żmuda-Trzebiatowska wbiła mają szpilę tym, którzy wierzą w internetowe spekulacje.

Specjaliści nie mają wątpliwości, że szczepienie na koronawirusa to najlepsza i w zasadzie jedyna metoda, by pokonać pandemię i wrócić do normalności. Kolejne lockdowny wykańczają psychicznie i pozbawiają wiele osób źródła utrzymania, a samo zachorowanie na Covid-19 grozi bardzo poważnymi powikłaniami, a nawet śmiercią. Dlatego też coraz więcej osób korzysta z opcji zaszczepienia się - w tym gwiazdy.

W weekend szczepieniem przeciwko koronawirusowi chwaliła się na Insta Story Anna Mucha. Teraz przyszedł czas na kolejną gwiazdę - swojego miejsca w kolejce po szczepienie doczekała się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie zrobione już po przyjęciu szczepionki i jasno przyznała, co sądzi o tych, którzy zamiast lekarzom, wierzą internetowym spiskowcom.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Marta Żmuda-Trzebiatowska zaszczepiona

Pierwsza dawka przyjęta. Długo czekałam na ten moment. 👊🏻💪🏻P.S.Jeśli macie ochotę zostawić negatywny komentarz, to chcę Wam tylko powiedzieć, że nie wpłynie to na moją opinię na temat tego i innych szczepień. ❤️🙌🏻 W tej kwestii słucham ludzi kompetentnych, czyli lekarzy, którym ufam i którzy jako jedyni mają odpowiednią wiedzę by udzielać mi rad w tym temacie. To tak „by the way”.Przytulam.

- napisała poważnie Marta Żmuda-Trzebiatowska na swoim profilu na Instagramie, po czym zażartowała z jednej z najbardziej popularnej teorii spiskowej, zgodnie z którą wraz ze szczepionką mielibyśmy otrzymywać... chipy.

[///##%^*^^***$$$¥\\\] oj chyba chip się przyjął 🤣🤪😉

- napisała żartobliwie gwiazda.

Szybko okazało się, że wielu z jej fanów cieszy się już odpornością po drugiej dawce i... nadal nie świeci w ciemnościach :)

Ja już jestem od lutego po drugiej dawce 💪 Wszystko ok, tylko telefon się sam nie ładuje tak jak obiecywali 🤷🏽‍♀️

Ja od lutego po dwóch dawkach. Nie wyrosla mi do tej pory trzecia reka...a szkoda bo do wyrabiania drożdżowego akurat by się przydała

Ja w sobotę przyjęłam pierwszą dawkę, ale jeszcze nie mogę płacić ręka.Ciekawe kiedy to się aktywuje 😂😂

Ja mam w czwartek... I już insta nie będzie potrzebny wszystkie posty prosto do chipa 😁🤣

- czytamy w komentarzach.

Swój komentarz pod postem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej zostawił też... jej mąż. Kamil Kula znalazł jedną wadę "zaczipowanej" szczepionki.

Najgorzej, że przez tego chipa skalibrowało się małżeńskie namierzanie gps...

Wy też macie już za sobą szczepienie?

NAJNOWSZE