Marta Żmuda Trzebiatowska

i

Autor: WBF

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała figurę po ciąży! Fanki chwalą... sukienkę!

2020-06-15 23:45

W ciągu ostatniego miesiąca Marta muda-Trzebiatowska została po raz drugi mamą. Aktorka, która mocno chroni swoje życie osobiste przed fanami, podzieliła się tym faktem dopiero kilka dni po porodzie. Teraz na jej Instagramie możemy podziwiać zaskakująco szczupłą sylwetkę gwiazdy. Marta wygląda fenomenalnie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska nie należy do gwiazd, które chętnie chwalą się szczegółami na temat swojego życia osobistego. Dowodem na to jest choćby fakt, że nie podzieliła się z fanami narodzinami drugiego dziecka.

Pod koniec maja 2020 paparazzi przyłapali gwiazdę, gdy opuszczała szpital po porodzie. Stało się jasne, że aktorka została właśnie po raz drugi mamą, jednak na oficjalne potwierdzenie powiększenia rodziny z jej strony trzeba było jeszcze poczekać...

Marta Żmuda-Trzebiatowska po porodzie

Od porodu Marty minęło około miesiąca. To naprawdę niewiele czasu, jak na odzyskanie figury sprzed ciąży. Nie zapominajmy, że w trwającym ok. 6 tygodni połogu gwieździe z pewnością nie wolno jeszcze intensywnie ćwiczyć. A jednak, jak pokazuje nowe zdjęcie na Instagramie celebrytki, Żmuda-Trzebiatowska wygląda fenomenalnie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska pochwaliła się zdjęciem z Kasią Olubińską, której udzieliła wywiadu na potrzeby Dzień Dobry TVN. Na fotce aktorka zachwyca płaskim brzuchem. Jednak to nie wszystko, co zauważyły i doceniły fanki...

Skąd ta piękna sukienka?

Ta sukienka ? cudo!

Pani Marto skąd taka piękna suknia?

- brzmią komentarze pod zdjęciem.

Marta zdradziła fankom, że jej sukienka pochodzi z polskiej marki produkującej ubrania ciążowe i do karmienia piersią. Jej cena to 379 złotych.

Domyślilibyście się, że to sukienka do karmienia?

Hotplota.pl: Lady Gaga, Dakota Johnson i Kylie Jenner randkują. Odmrażanie trwa!