Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania. Zdjęcie TOPLESS totalnie rozgrzało fanów

i

Autor: screen z profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/p/CfOLJq9OL9X/ Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania. Zdjęcie TOPLESS totalnie rozgrzało fanów

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania. Zdjęcie TOPLESS totalnie rozgrzało fanów

2022-06-28 15:12

Marta Linkiewicz stała się popularna za sprawą afery związanej z grupą Rae Sremmurd. Obecnie całkowicie poświęciła się sportowemu trybowi życia, co niewątpliwie wpłynęło na jej wygląd i pewność siebie. Jedna z najpopularniejszych gwiazd internetu nie ukrywa swoich wdzięków chętnie prezentując je publicznie. Jedno z nowszych zdjęć zrobiło ogromną furorę i podniosło temperaturę!

Marta Linkiewicz topless podnosi temperaturę swoich obserwujących. Jedna z gwiazd federacji Fame MMA kolejny raz zrzuciła ubrania, by zaprezentować fanom swoje wdzięki. Choć nie tylko wierni widzowie lajkują jej zdjęcia, bo za sprawą ogromnych zasięgów, robi także sporo losowych osób. Zdjęcia Marty Linkiewicz nago cieszą się ogromną uwagą zbierając od 60 do 166 tysięcy polubień. Ostatnia fotografia, która wzbudziła ogromny zachwyt ma ponad 144 tysiące serduszek. Widzimy na nim Linkimaster w półprzeźroczystych seksownych figach. Prawą dłonią zakrywa lewą pierś. W komentarzach momentalnie pojawiło się mnóstwo komplementów. Zobaczcie galerię pełną gorących zdjęć!

Wersow pozuje w seksownym gorsecie. Rozpaliła wyobraźnię fanów [ZDJĘCIA]

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Marta Linkiewicz TOPLESS - zdjęcia

Marta Linkiewicz zyskała wątpliwą popularność za sprawą kontrowersji związanej z autobusem koncertowym grupy Rae Sremmurd. Artyści występowali w Polsce, a dziewczyna postanowiła wejść do ich tourbusa. Później chwaliła się tym i relacjonowała dokładnie, co robiła z wykonawcami hitu Black Beatles. LinkiMaster w ostatnich latach przeszła ogromną przemianę. Postawiła na sportowy tryb życia, dzięki czemu stała się jedną z najlepszych zawodniczek federacji Fame MMA. Posiada mistrzowski pas tej freak-fightowej organizacji. Marta Linkiewicz często wrzuca na swój instagramowy profil zdjęcia swojego ciała. Wiele wskazuje na to, że zawalczy w kolejnej obronie mistrzowskiego pasa na Fame MMA 15.

Marta Linkiewicz topless pod prysznicem. "Wysportowane ciało najlepiej wygląda nago"

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?