Marina

i

Autor: Screen/Instagram/@marina_official

Gwiazdy

Marina zdradziła płeć dziecka. "Nie jestem w stanie opisać naszej radości"

2024-05-23 11:59

Marina i Wojciech Szczęsny już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko, a już teraz przyszła mama podzieliła się informacją o płci maleństwa. Zrobiła to podczas imprezy baby shower. Pięknymi kadrami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Marina Łuczenko-Szczęsna, znana również jako MaRina, to wielowymiarowa artystka - piosenkarka, autorka tekstów oraz aktorka. Urodziła się 3 lipca 1989 roku w Winnicy na Ukrainie, ale od lat jest związana z polską sceną muzyczną. Jej kariera nabrała tempa dzięki licznym hitom oraz charyzmatycznym występom, które przysporzyły jej rzesze wiernych fanów. Marina od 2013 roku jest związana z Wojciechem Szczęsnym, czołowym polskim piłkarzem, który pełni rolę bramkarza w reprezentacji Polski i w prestiżowym klubie Juventus. Para wzięła ślub w 2016 roku, a ich rodzina powiększyła się 30 czerwca 2018 roku, gdy na świat przyszedł ich syn Liam.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To dlatego Marina trzymała drugą ciążę w tajemnicy. Teraz wyjawiła prawdę

Marina w ciąży! Wojciech Szczęsny ponownie zostanie ojcem

Marina wyprawiła huczną imprezę baby shower. Ujawniła płeć dziecka

Teraz, w 2024 roku, Marina i Wojciech czekają na narodziny drugiego dziecka. Informacja o ciąży pojawiła się na Instagramie piosenkarki, gdzie Marina z dumą ogłosiła, że niebawem zostaną rodzicami po raz drugi. W emocjonalnym poście artystka podzieliła się swoją radością z fanami, którzy z entuzjazmem przyjęli tę wiadomość.

Marina również zdecydowała się na zorganizowanie uroczystości baby shower, co stało się doskonałą okazją do ujawnienia płci dziecka. Dekoracje i wybrane kolory już wcześniej sugerowały, że para spodziewa się dziewczynki, ale dopiero oficjalne ogłoszenie rozwiało wszelkie wątpliwości. W jednym z postów na Instagramie Marina napisała: It’s a GIRL! Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę.