Marina z synkiem też korzystają z zimowej pogody! Sanki poszły w ruch

2021-01-17 18:48 kp
Marina
Autor: WBF

Zimowa auta całkiem niespodziewanie przyszła do Polski i okazało się, że gwiazdy tłumnie ruszyły na zewnątrz, by cieszyć się śniegiem, lepić bałwany i zjeżdżać na sankach. Dla dzieci wielu gwiazd to przecież pierwsza prawdziwa zima - takiej ilości śniegu niektóre z nich nie widziały jeszcze nigdy w życiu. Na spotkanie z zimą z prawdziwego zdarzenia swojego synka zabrała też Marina!

Śnieg za oknem wyciągnął z domu w weekend prawdziwe tłumy! Stęsknione prawdziwej zimy z mroźnej aury chętnie korzystają też gwiazdy - już od wielu dni na Instagramach naszych ulubieńców możemy podziwiać ich bałwany czy wyczyny na sankach. Oczywiście w najlepszej sytuacji są tu młodzi rodzice, którzy w towarzystwie swoich pociech mogą bezkarnie spełniać swoje fantazje o zabawach na śniegu :)

Na zimową wyprawę swojego syna zabrała też Marina. Szkoda nie skorzystać z takiej idealnej na spacer pogody!

ESKA XD #014

Marina i Liam na zimowym spacerze

Marina co jakiś czas robi swoim fanom przyjemność i pokazuje zdjęcie z małym Liamem. Wokalistka dba jednak o to, by zapewnić chłopcu możliwie wiele prywatności i bezpieczeństwa - dlatego też od początku trzyma się zasady, by nie pokazywać jego twarzy w sieci.

Nie zmienia to faktu, że wspólne zdjęcia Mariny, Wojciecha Szczęsnego i ich synka za każdym razem wzbudzają duży entuzjazm ich fanów. Tym razem Marina bawiła się z synkiem w towarzystwie dziadków - gwiazda pokazała na Insta Story zimowe zabawy w ogrodzie i jazdę na sankach. I kto przypuszczałby, że tej zimy sanki W KOŃCU się przydadzą? :)

Taką zimę to ja rozumiem... 😉Kto się cieszy jak dziecko na widok śniegu?

- napisała gwiazda na Instagramie.

A wy też byliście dzisiaj na spacerze? Zajrzyjcie na Instagram Mariny i zobaczcie, jak ona korzystała z zimowej pogody!

NAJNOWSZE