Marina Łuczenko

i

Autor: AKPA Marina Łuczenko udowadnia, że nie ma chłopięcej figury

Marina reaguje na obraźliwe komentarze. Na wideo udowadnia, że nie ma figury chłopca

2022-09-01 11:33

Marina Łuczenko odpiera ataki internautów, według których wygląda jak 12-letni chłopiec: brak biustu i talii, oraz zbyt szczupła sylwetka - to najczęściej słyszy celebrytka. Żona Wojciecha Szczęsnego nagrała wideo, w którym prezentuje się w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym. Internauci nie mogą się napatrzeć.

Marina Łuczenko wypowiedziała się na temat swojej sylwetki oraz samopoczucia związanego z własnym ciałem. Opublikowała w sieci seksowne wideo, na którym pozuje przed lustrem ubrana jedynie w mocno wycięty strój kąpielowy. Jeżeli chciała udowodnić krytycznie nastawionym do niej internautom, że nie ma figury 12-letniego chłopca to na pewno jej się to udało. Fani zachwycają się jej sylwetką, a post skomentowała sama Anna Lewandowska.

Marina Łuczenko jest szczupła, ale nie zbyt mało kobieca - udowadnia na Instagramie

Marina Łuczenko musi mierzyć się z kąśliwymi uwagami na swój temat, a internauci potrafią być niezwykle złośliwi. Marina przyznała, że najczęściej dostaje wiadomości, w których czyta, że ma figurę 12-letniego chłopca.

Bardzo często czytam obraźliwe komentarze na temat mojego wyglądu. Najczęściej ,że mam figure 12 letniego chłopca, że jestem za chuda, mam za mały biust, za małe wcięcie w talii itp. - napisała Marina na swoim Instagramie.

Marina Łuczenko od 2016 roku jest żoną piłkarza, Wojciecha Szczęsnego, a w 2018 roku na świat przyszedł ich syn, Liam. W ostatnim czasie wyznała publicznie, że mierzyła się z depresją. Zły stan emocjonalny wywołany był problemami zdrowotnymi. U artystki wykryto nowotwór, który na szczęście udało się usunąć, a Marina wróciła do pełnego zdrowia. Zachęciła również fanki do regularnej cytologii i badania piersi. Trudny okres spowodował, że Marina bardzo rzadko pokazywała się w mediach społecznościowych. Teraz jednak jest bardzo aktywna na Instagramie, a ostatnio dodała post, w którym zabrała głos na temat samoakceptacji.

Każdy ma swoją wizje „piękna” to oczywiste. Ja siebie lubię na ten moment i bardzo dobrze się ze sobą czuję. Tego również życzę Tobie. Poczuj się dobrze we własnym ciele i nie słuchaj co inni mają do powiedzenia na temat Twojego wyglądu - zaapelowała do internautów.

Zarówno fani, jak i przyjaciółki gwiazdy nie omieszkały skomentować filmu, na którym piosenkarka pokazuje się w kolorowym i mocno wyciętym stroju kąpielowym.

Ja się pytam, gdzie są tacy chłopcy??? Wyglądasz bosko! - napisała Agata Rubik.

Anna Lewandowska również skomentowała psot celebrytki: "Bomba" - napisała pod postem.

Eska Summer City 26.08.2022