Marina Łuczenko-Szczęsna krytykuje warszawskich spacerowiczów! „Opanujcie się”

2020-03-29 22:00 DR
Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: WBF

Koronawirus opanował nie tylko Polskę, ale tak naprawdę cały świat. Specjaliści radzą, by zostać w domu, jeżeli nie ma pilnej potrzeby wyjścia. Jednak nie wszyscy korzystają z tych rad. Odniosła się do tego Marina Łuczenko-Szczęsna. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Koronawirus sparaliżował wiele branż. Jedną z nich jest branża telewizyjna. Nie odbywają się nagrania do programów rozrywkowych, a także filmów i seriali. Gwiazdy korzystając z ogromnych zasięgów w swoich mediach społecznościowych apelują do fanów, by Ci nie wychodzili z domów jeżeli nie ma takiej potrzeby. Apelują również o to specjaliści, ale Ci nie we wszystkich kręgach mają taką siłę przebicia jak celebryci, piosenkarze i aktorzy. Jedną z gwiazd, która przyłącza się do tego bardzo ważnego apelu jest Marina Łuczenko-Szczęsna.

To właśnie ona w bardzo ostrych słowach skomentowała zachowanie mieszkańców Warszawy, którzy korzystając z pięknej pogody postanowili wybrać się licznie na spacery. W wielu miejscach można było spotkać prawdziwe tłumy. Marina nie wytrzymała i na swoim Instagramie zaapelowała po raz kolejny:

Ludzie drodzy, czemu jesteście takimi egoistami. Myślicie tylko o własnych potrzebach. A pomyśleliście o tych, którzy każdego dnia ryzykują swoje życie, żeby ratować życia zarażonych? Czy pomyśleliście o ich bliskich, którzy żyją w strachu? We Włoszech umarło 44 lekarzy zarażonych kornawirusem. Błagam, opanujcie się

powiedziała zdenerwowana Marina.

My do tego apelu się oczywiście przyłączamy! ZOSTAŃCIE W DOMACH!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE