Rafał Maślak w damskich ciuszkach tańczy na TikToku! Fani są w szoku! [WIDEO]

2020-03-29 20:02 DR
Kamila Nicpoń i Rafał Maślak
Autor: EastNews Kamila Nicpoń i Rafał Maślak

Gwiazdy uwielbiają dzielić się ze swoimi fanami różnymi treściami w mediach społecznościowych. Ostatnio na profilu Rafała Maślaka na TikToku pojawiło się nagranie, które wielu zaskoczyło. Celebryta występuje w nim… w damskich ciuszkach! Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Koronawirus sparaliżował wiele branż. Jedną z nich jest branża telewizyjna. Nie odbywają się nagrania do programów rozrywkowych, a także filmów i seriali. Gwiazdy korzystając z ogromnych zasięgów w swoich mediach społecznościowych apelują do fanów, by Ci nie wychodzili z domów jeżeli nie ma takiej potrzeby. Apelują również o to specjaliści, ale Ci nie we wszystkich kręgach mają taką siłę przebicia jak celebryci, piosenkarze i aktorzy. To właśnie oni próbują uatrakcyjnić obserwującym czas spędzony w domach. Jedną z tych gwiazd jest Rafał Maślak, który opublikował nietypowe wideo.

Na jego profilu na TikToku pojawiło się nagranie z jego małżonką. Na początku on ubrany jest w garnitur, a ona w skąpy kombinezon. Po kilku sekundach role się odwracają i to właśnie Rafał paraduje w damskich fatałaszkach! Zobaczcie to:

Fani oczywiście przyjęli to z humorem i ogromnym dystansem. Pojawiły się co prawda krytyczne komentarze, ale przeważały te pozytywne. A co Wy myślicie o takim sposobie na nudę?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE