Marilyn Manson winny przemocy seksualnej? Przeszukano jego dom

2021-11-30 17:20 es
 SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News
Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Kilka miesięcy temu Marilyn Manson został oskarżony o przemoc seksualną. Cztery kobiety zeznały, że muzyk dopuszczał się wobec nich okropnych czynów. Teraz sprawą zajmuje się policja. Posiadłość Marilyna Mansona została przeszukana!

Marilyn Manson w ostatnim czasie jest bohaterem najgłośniejszych kontrowersji w karierze. Cztery kobiety oskarżyły muzyka o wyjątkowo brutalną przemoc seksualną, psychiczną i fizyczną. Dziennikarze Rolling Stone przeprowadzili własne śledztwo, którego ustalenia mrożą krew w żyłach.

Jednak sławnych przestępców seksualnych ścigają nie tylko media, ale też służby. Marilyn Manson otrzymał nakaz przeszukania domu.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Policja przeszukała posiadłość Marilyna Mansona

Kiedy na jaw wychodziły kolejne, oskarżenia Marilyn Manson wydał oświadczenie, w którym oczywiście zapewniał, że jest niewinny. Przekonywał, że jego domniemane ofiary zgadzały się na wszystkie praktyki. To jednak nie przekonało organów ścigania.

Zgodnie z doniesieniami TMZ policja przeszukała posiadłość Marilyna Mansona. Detektywi z departamentu szeryfa hrabstwa Los Angeles doręczyli w poniedziałek nakaz przeszukania mieszkania muzyka w West Hollywood.

Śledczy weszli do rezydencji Marilyna Mansona wczesnym rankiem w poniedziałek i skonfiskowali nośniki danych, w tym dyski twarde. Informatorzy TMZ przekazali, że muzyka nie było w posiadłości w czasie przeszukania.

Zastępca Eva Jimenez z Biura Informacji Szeryfa potwierdziła w rozmowie z City News Service, że nakaz dotyczył mieszkania w West Hollywood.

Marilyn Manson ma się czego obawiać?

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?

Jeśli Marilyn Manson zostanie skazany, dołączy do długiej listy gwiazd, które były w więzieniu. Oto niektóre z nich:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE