Marilyn Manson i Evan Rachel Wood

i

Autor: Anthony, PacificCoastNews.com/EAST NEWS

Marilyn Manson odpowiada na zarzuty. Evan Rachel Wood oskarżyła go o przemoc

2021-02-02 21:06

Po tym, jak Evan Rachel Wood zabrała głos, w sieci zawrzało. Aktorka od lat mówiła w mediach o ex partnerze, który się nad nią znęcał. Wyjawiła, że to Marilyn Manson. To nie pierwsza kobieta, która oskarża muzyka o przemoc. Tymczasem Marilyn Manson opublikował oświadczenie.

Evan Rachel Wood od lat zbierała się na odwagę, żeby opowiedzieć światu swoją historię. Gwiazda podczas niezliczonych wywiadów wspominała traumatyczne przeżycia. Były partner miał stosować przemoc i psychiczne tortury. W końcu Evan Rachel Wood ujawniła jego nazwisko. Według jej relacji Marilyn Manson ją terroryzować.

Nie raz już Marilyn Manson był oskarżany o przemoc - psychiczną, fizyczną i seksualną. Jednak jak dotąd wciąż nie został za nic skazany.

I tym razem Marilyn Manson opublikował stosowne oświadczenie.

Marilyn Manson odpowiada na zarzuty Evan Rachel Wood

Po tym jak Evan Rachel Wood ujawniła nazwisko swojego oprawcy, w sieci zawrzało. Marilyn Manson od lat jest oskarżany o różne formy przemocy, jednak dotąd niczego mu nie udowodniono.

Na swoim instagramowym profilu Marilyn Manson opublikował oświadczenie, odnosząc się do oskarżeń Evan Rachel Wood.

ESKA XD #015

Czytamy w liście, który opublikowała Evan Rachel Wood.

Jak dalej potoczy się ta sprawa?

Z jakiego stanu pochodzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Z jakiego stanu pochodzi ?Taylor Swift

Oczywiście, moja sztuka i moje życie od dawna przyciągają kontrowersję, ale ostatnie oskarżenia są okropnym zniekształceniem rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze były nawiązywane za zgodą partnerów o tych samych poglądach i potrzebach. Bez względu na to jak - i dlaczego - niektórzy chcą teraz zafałszować przeszłość, to właśnie jest prawda.

Czytamy.

Nie wykluczone, że tym razem Marilyn Manson zostanie skazany. Sprawę nagłośniła senatorka stanu Kalifornia, Susan Rubio. Napisała list do prokuratora generalnego Stanów Zjednoczonych i dyrektora FBI.

Domniemane ofiary podały Marilyna Mansona, znanego również jako Brian Hugh Warner, jako sprawcę krzywd. Proszę, aby Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych natychmiast spotkał się z domniemanymi ofiarami i poprowadził dochodzenie w sprawie tych oskarżeń.