Marianna Schreiber i Jarosław Jakimowicz

i

Autor: AKPA / Screen/YouTube/ Marianna Schreiber Marianna Schreiber wypuściła rapowy numer o polityce

Marianna Schreiber rapuje o polityce. Jakimowicz dosadnie to komentuje

2022-10-05 11:27

Marianna Schreiber opublikowała w sieci klip, w którym wisząc na trzepaku rapuje o polskiej polityce. Teledysk założycielki partii Mam Dość 2023 jest chętnie oglądany na YouTubie i równie chętnie komentowany: "Podnosi pani poprzeczkę - coraz bardziej zmyślne sposoby na ośmieszenie się".

Marianna Schreiber to żona polityka PiS Łukasza Schreibera, którego poślubiła w 2015 roku. Do świata mediów wdarła się za pośrednictwem Top Model, którego była uczestniczką, jednak nie utrzymała się zbyt długo w programie - odpadła po drugim odcinku. Żona ministra postanowiła jednak wykorzystać skromną popularność, aby zacząć działać na rzecz kobiet. Założyła partię Mam Dość 2023.

Moja kampania społeczna będzie poparta organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz kobiet. Zapraszam kobiety – razem możemy więcej - powiedziała pod koenic roku 2021. Pod koniec stycznia światło dzienne ujrzał jej autorski program „Marianna Schreiber: Mam tego dość!”, który produkowany jest z ramienia "Super Expressu". Założeniami partii Schreiber są: proeuropeizm, liberalny konserwatyzm, czy chrześcijańska demokracja - ma ona łączyć ludzi "zbuntowanych wobec niesprawiedliwości w Polsce". Była uczestniczka Top Model chce pracować nad obniżeniem inflacji, przywróceniu niskich stóp procentowych, uporządkowaniem systemu edukacji i usprawnieniu opieki medycznej.

Marianna Schreiber próbuje zwrócić na siebie uwagę wypuszczając rapowy kawałek. Jarosław Jakimowicz dosadnie to skomentował

4 października 2022 Marianna Schreiber opublikowała na YouTubie hip-hopowy kawałek, który przykuwa uwagę internautów, a media rozpisują się na temat twórczości początkującej polityczki. "Polityczny dramat" to numer opowiadający m. in. o kryzysie demokracji w naszym kraju, wzroście inflacji i układach politycznych, przez które cierpią zwykli obywatele. 

Pod filmikiem zaroiło się od komentarzy, które w dużej mierze nie są zbyt pozytywne:

Prawdziwa uczta dla każdego szanującego się konesera gó*na. Ciężko to jakoś inaczej skomentować - skomentował dosadnie internauta.

Podnosi pani poprzeczkę - coraz bardziej zmyślne sposoby na ośmieszenie się - czytamy dalej.

Chyba mamy bangiera, który zrzuci z podium ostry cień mgły! - dodał kolejny użytkownik YouTuba.

W teledysku, Marianna Schreiber przechadza się osiedlowymi uliczkami, a także wisi na trzepaku, gimnastykując się na nim, jak za młodzieńczych lat.

Teledysk Marianny skomentował również Jarosław Jakimowicz, który nie ma dla niej litości.

Trzaskowski zamyka Dom Samotnej Matki. Byłaś już tam z pomocą czy tylko pierdołami się zajmujesz pod dyktando? - zapytał gwiazdor TVP na Instagramie.

Jarku, pod czyje dyktando?. Tak, przygotowuję o tym materiał - odpowiedziała Marianna.

Że się mleko rozlało? Czyli stypę urządzisz? Zapobiegaj bo tak to słabo. Biadolenie na zasadzie, ale się stało - dopiekł jej Jakimowicz.

Marianna Schreiber przyznała, że produkcja miała być cringe'owa, jak określili ją internauci. był to zamierzony efekt i najwyraźniej się udało, ponieważ ilość negatywnych komentarzy powala. Najwyraźniej polityczka chciała w tej sposób dotrzeć ze swoim przekazem do jak największej ilości osób.

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058