Marianna Dufek i Kamil Durczok

i

Autor: WBF

Marianna Dufek nie chce słyszeć o filmie Vegi na temat Durczoka. "Myślę, że Kamil nie zasłużył sobie na to"

2022-04-11 14:54

Żona Kamila Durczoka zabrała głos w sprawie nowych planów filmowych Patryka Vegi. Nie wypowiedziała się przychylnie na temat pomysłu kontrowersyjnego reżysera, który od niedawna zastanawia się nad ekranizacją życia zmarłego w zeszłym roku dziennikarza.

Filmy Patryka Vegi budzą skrajne emocje i opinie. Niektórzy są zafascynowani podejmowanymi przez reżysera tematami i sposobem ich przedstawienia. Inni uważają, że filmy Vegi szkodzą społeczeństwu, robione są wyłączne dla kasy i w celu zaspokojenia najniższych instynktów. Teraz reżyser upatrzył sobie nowy cel, aby wzbogacić swoją filmografię.

Patryk Vega zafascynowany życiem Kamila Durczoka

Patryk Vega postanowić zekranizować życie zmarłego 16 listopada 2021 roku Kamila Durczoka. Reżyser doszedł do wniosku, że życie prywatne i zawodowe dziennikarza to idealna historia, dzięki której może powstać niebanalne i mocne kino.

Patryk jest zafascynowany tym tematem w sensie psychologicznym i socjologicznym. Tym, jak bardzo można w życiu upaść, mając w życiu wszystko. Historia człowieka, który miał duży pierwiastek autodestrukcji w sobie. Zdaniem Patryka Kamil Durczok to postać rodem z Dostojewskiego. A to wszystko historia jego kariery, wzlotów i upadku na tle blichtru show biznesu: wielkie pieniądze, ludzie z pierwszych stron gazet, politycy, narkotyki, kobiety, molestowanie, alkohol i płatna miłość – powiedział „Pudelkowi” znajomy Patryka Vegi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zasłużył na to? Patryk Vega zrobi film o Kamilu Durczoku

Marianna Dufek krytycznie o działalności filmowej Patryka Vegi

Życie Kamila Durczoka nie należało do najłatwiejszych. W 2020 roku dziennikarz przyznał, że zmagał się z depresją i chorobą alkoholową. W 2015 roku został oskarżony o molestowanie i mobbing w pracy, czemu zaprzeczał do samego końca, nie uwierzyła w to również jego żona, z którą rozwiódł się w 2017 roku. Marianna Dufek zawsze stawała po stronie Kamila Durczoka. W związku z zapowiedziami Vegi na temat nowego filmu, dziennikarz „Faktu” postanowili zapytać Marianny o jej opinię na ten temat.

Myślę, że Kamil nie zasłużył sobie na to, żeby Vega robił o nim film. Doprecyzowując - jak najgorzej oceniam twórczość tego reżysera. I nie mamy o czym ze sobą rozmawiać – powiedziała w wywiadzie dla „Faktu”.

Marianna Dufek zapewniła również, że nie będzie konsultantką w tym filmie, jeżeli Vega zdecyduje się go zrealizować.

Sonda
Chcesz, żeby Patryk Vega wyreżyserował film o Kamilu Durczoku?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE