Margaret "Nowe plemię" - pierwsza piosenka Rak'n'Roll Music. "Wysyłajmy dobre impulsy!"

2020-03-19 13:22 mw
Margaret
Autor: WBF

Margaret wróciła z nową piosenką! Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią gwiazda opublikowała pierwszą piosenkę w ramach projektu Rak'n'Roll Music. To utwór "Nowe plemię", którym Margaret wspomaga działania fundacji Rak'n'Roll.

Margaret dotrzymała słowa i po kilkumiesięcznej przerwie powróciła z nową piosenką. Na jej społecznościówkach pojawił się właśnie utwór "Nowe plemię". Jest to pierwsza piosenka w serii Rak’n’Roll Music - projektu prezentującego muzykę propagującą wsparcie finansowe Fundacji Rak’n’Roll. 

TELEDYSK MARGARET NAKRĘCONY W PIONIE

Margaret to pierwsza gwiazda prezentująca swoją twórczość w ramach Rak’n’Roll Music. Piosenka "Nowe plemię" to jednocześnie jeden z niewielu dotąd kawałków z teledyskiem nakręconym... w pionie! Klip wykorzystuje też technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR). Filtr AR użyty w klipie zostanie wkrótce udostępniony wszystkim użytkownikom Instagrama.

Dzięki kochani! Przede wszystkim za wszystkie wpłaty, ale też za mega dawkę pozytywnej energii. Właśnie takich, dobrych impulsów wysyłajmy w świat jak najwięcej! Pokażmy, że siła muzyki jest w stanie pokonać największe przeciwności losu

- tak Margaret komentuje premierę swojej pierwszej po długiej przerwie piosenki.

Wkrótce w ramach projektu Rak’n’Roll Music w sieci pojawić się mają także piosenki kolejnych polskich artystów. Wraz z następnymi piosenkami prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy na wsparcie działań Fundacji.

NAJNOWSZE