Margaret NIE WRACA do The Voice Of Poland! Zdradziła POWÓD swojej decyzji!

2020-05-31 11:48 nk
Margaret wytwórnia płytowa
Autor: TRICOLORS/East News

Kiedy pod koniec 2019 roku Margaret zrezygnowała z działalności zawodowej, fani mieli nadzieję, że kiedy piosenkarka powróci do pracy, pojawi się z powrotem także w jury The Voice Of Poland. Niestety, dziś jest już jasne, że Małgosia Jamroży nie zasiądzie w fotelu trenerskim TVOP 11. To jej decyzja, którą z rozbrajającą szczerością wyjaśniła w komentarzu na Instagramie.

W związku z łagodzeniem obostrzeń przepisów "przeciwkoronawirusowych" do w miarę normalnego funkcjonowania wracają restauracje, salony frzjerskie i kosmetyczne oraz inne firmy i instytucje. Również branża rozrywkowa przygotowuje się do wielkiego powrotu. Przez ostatnie miesiące muzyka, film, teatr i telewizja trwały w zawieszeniu. Teraz to ma się zmienić - ku uciesze stęsknionych fanów.

Jesienią 2020 w telewizji zobaczymy powracające po przerwie programy rozrywkowe, takie jak np. Taniec z Gwiazdami czy The Voice Of Poland. Przygotowania do nowej edycji tego drugiego podobno już trwają, jednak wciąż nie znamy jury TVOP 11.

Kto w jury The Voice Of Poland? NIE Margaret!

Jak Wam pisaliśmy, bardzo prawdopodobne jest, że jesienią w TVOP jeden z foteli trenerskich zajmie Edyta Górniak lub Justyna Steczkowska - i raczej nie mamy co liczyć na to, iż w jury znajdą się obie panie...

Wiadomo już natomiast, że wśród jurorów The Voice Of Poland 11 nie znajdzie się Margaret. Piosenkarka ogłosiła pod koniec ubiegłego roku, że zamierza na jakiś czas zniknąć z show biznesu, by zadbać o swoje zdrowie. Gwiazda zrezygnowała z wszelkich form aktywności zawodowej, w tym z koncertowania, pokazywania się w telewizji, udzielania wywiadów, wydawania nowej muzyki, a nawet aktualizowania social mediów.

Od jakiegoś czasu Margaret znowu pokazuje się na Instagramie i nagrywa piosenki. Fani chcieli więc wiedzieć, czy zobaczą artystkę jesienią w The Voice Of Poland 11. Małgosia Jamroży zawsze była jedną z ulubionych jurorów widzów TVOP.

Niestety, Margaret osobiście zaprzeczyła, jakoby zamierzała wrócić do programu. Podała też powód swojej decyzji. I nie jest nim już bynajmniej zdrowie...

Na pytanie fana w komentarzu na Instagramie, czy Margaret wróci jesienią do TVOP, artystka odpisała:

Niestety nie. Szkoda, bo The Voice Of Poland kocham, no ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę.

Szczerość i postawa godna podziwu? Czy raczej strzał w kolano?

Margaret - komentarz
Autor: Instagram.com/Margaret_official
Wyświetl ten post na Instagramie.
Nowe pokolenie / TOSIA & SZAŁWIA & LOCA cdn Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)
NAJNOWSZE