Marcin Mroczek

i

Autor: AKPA Marcin Mroczek kupił nową nieruchomość za milion złotych

Marcin Mroczek kupił skromny dom za milion złotych. "Cieszę się tym, co mam"

2022-09-21 14:09

Marcin Mroczek pochwalił się kupnem nowej nieruchomości. Co prawda wraz z żoną posiadają już jeden dom, jednak zdecydowali się na zakup kolejnego lokum. Aktor wyznał, że jego dom jest jednym z najmniejszych w okolicy, jednak on nie zamierza nikomu zazdrościć, ponieważ wie, jak ciężko pracował, aby osiągnąć swój cel.

Marcin Mroczek, znany większości Polaków z roli Piotra Zduńskiego w serialu "M jak miłość", niedawno zrealizował kolejny życiowy cel - kupił drugi dom, którego cena według "Super Expressu" wyniosła milion złotych. Jedną nieruchomość aktor już posiada w warszawskim Wawrze, gdzie mieszka wraz z żoną Marleną Muranowicz oraz synami: Kacprem i Ignacym.

Marcin Mroczek ma najmniejszy dom w okolicy?

Marcin Mroczek nie ukrywa, że po zakupie nowej nieruchomości nie jest mu łatwo, ze względu na ogrom obowiązków. Aktor nabył bowiem dom w stanie deweloperskim, więc przed nim jeszcze prace wykończeniowe i urządzanie wnętrz. Wynika z tego, że wydatków będzie jeszcze sporo, a w dobie szalejącej inflacji pieniądze wydaje się ciężką ręką. Aktor zdecydował się jednak na skromny dom - 120 mkw, cztery sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienki.

Marcin Mroczek nie omieszkał podzielić się za internautami kadrami nowego lokum.

To jest domek 120 metrów, obok mnie mieszkają tysiące ludzi, którzy mają ogromne chawiry, ale ja im nie zazdroszczę. Cieszę się tym, co mam. Ciężko na to pracowałem. Czasem były lepsze chwile, czasem gorsze - powiedział szczerze Marcin.

Szacuje się, że aktor za jeden dzień zdjęciowy na planie serialu "M jak miłość" dostaje 5 tysięcy złotych. A biorąc pod uwagę, że takich dni jest nawet 10, łatwo policzyć, że w ciągu roku na jego konto może wpływać 600 tysięcy złotych. Jednak z pewnością to tylko część jego wynagrodzenia, ponieważ aktor czerpie również korzyści z intratnych współprac na Instagramie, oraz pobocznych projektów.

Eska - Legendia