Karolina Pisarek i Marcin Dubiel

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek i Marcin Dubiel na wspólnych wakacjach

Marcin Dubiel i Karolina Pisarek na wspólnych wakacjach. "Zgadnij kto jest parą?"

2023-01-06 11:18

Karolina Pisarek postanowiła wyruszyć na wakacje, daleko poza Polskę. W tej przygodzie towarzyszą jej najlepsi przyjaciele. Na Instagramie pokazała zdjęcie z lotniska.

Karolina Pisarek w zeszłym roku poślubiła biznesmena Rogera Sallę, a zdjęcia z hucznej imprezy od razu obiegły sieć. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło rodziny i przyjaciół, którzy towarzyszyli młodej parze w tym wyjątkowym dniu. Był również Marcin Dubiel ze swoją ukochaną Natsu. Co więcej, influencer wystąpił również w roli drużby Rogera. Nie jest bowiem tajemnicą, że panowie przyjaźnią się od czasu, kiedy spotkali się w klubie sportowym, w którym obaj trenowali sztuki walki.

Karolina Pisarek relacjonuje zagraniczną wyprawę

Przyjaźń Salli i Dubiela sprawiła, że ich partnerki - Karolina i Natsu - również zaczęły zacieśniać swoją znajomość, a na Instagramie właśnie podzielili się wspólnym wypadem za granicę. Najbliższe dni spędzą na indonezyjskiej wyspie Bali - to bardzo popularny wakacyjny kierunek wśród celebrytów.

Marcin i Pisarek udostępnili zdjęcie z lotniska, gdzie wszyscy mają na sobie wygodne dresy, Karolina i Rogger - błękitne, a Marcin i Natsu - kremowe. Modelka zadała fanom retoryczne pytanie: "Zgadnij kto jest parą". Karolina Pisarek podzieliła się również z fanami relacją z samolotu, gdzie nie brakuje luksusów. 

Karolina Pisarek

i

Autor: Screen/Instagram/@karolina_pisarek Karolina Pisarek na wakacjach z mężem i przyjaciółmi
Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65