Marcin Bosak

i

Autor: AKPA Marcin Bosak z partnerką na premierze serialu "Rojst: Millenium"

Gwiazdy

Marcin Bosak z nową ukochaną na ściance. To ONA skradła serce aktora

2024-02-20 13:20

Marcin Bosak po rozstaniu z Marią Dębską cieszy się nowym związkiem. Jego serce zabiło mocniej do atrakcyjnej rudowłosej piękności, z którą zadebiutował na czerwonym dywanie w dniu premiery serialu "Rojst: Millenium". Zobaczcie, jak wygląda partnerka Marcina Bosaka. Trudno od niej oderwać wzrok.

Marcin Bosak i Maria Dębska mają za sobą wiele lat wspólnego życie, które nie zawsze upływało w zgodzie i bliskości. W 2018 roku połączyło ich silne uczucie, które w 2020 roku zaprowadziło ich do ślubu. Ich małżeństwo nie trwało zbyt długo. Rozwiedli się w 2022 roku, a Maria Dębska nie ukrywała, że doskwierało jej ogromne poczucie porażki.

Zaciskałam zęby w nocy, bardzo mocno i w wielu sytuacjach, żeby zdusić to, otrzeć łzy w kuchni i wrócić uśmiechniętą (...) Pomyślałam: "Boże, czemu mi nie wyszło? Przegrałam". Mimo że miałam 31 lat. I teraz absolutnie nie mogę nazwać tego zwycięstwem, ale nie mogę powiedzieć, że żałuję, bo (...) inaczej bym dryfowała, nie stałabym na własnych nogach - powiedziała aktorka.

Marcin Bosak również ciężko radził sobie w nieudanym małżeństwie, a w rozmowie z "Życiem na gorąco" wyznał targały nim silne emocje.

Budziłem się w środku nocy z poczuciem niepokoju, który nie pozwalał mi zasnąć do rana. Nie wiem, czy to były myśli samobójcze... Na pewno myślałem o sobie bardzo źle. Miałem obniżoną samoocenę - oznajmił.

Zagraniczne role Marcina Dorocińskiego, o których nie wiedziałeś | To Się Kręci #28

Premiera serialu "Rojst: Millenium"

W poniedziałek 19 lutego 2024 odbyła się premiera serialu "Rojst: Millenium", który będzie można oglądać na platformie Netflix od 28 lutego 2024. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak oraz Marianna Gierszewska, Michalina Łabacz, Konrad Eleryk, Magdalena Różdżka, Andrzej Seweryn, Łukasz Simlat, Dawid Ogrodnik, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik, czy Piotr Fronczewski.

Marcin Bosak znowu zakochany!

Na uroczystej premierze nie zabrakło Marcina Bosaka z nową partnerką. Para razem zapozwała na ściance, dając się sfotografować fotoreporterom. Zdjęcia nowej pary polskiego show-biznesu natychmiast obiegła sieć, a internauci mogą zobaczyć, jak wygląda wybranka Marcina Bosaka. Kobieta może pochwalić się niezwykłą urodą i pięknymi rudymi, naturalnie kręconymi włosami. Nic dziwnego, że Bosak nie mógł oderwać od niej wzroku.

Marcin Bosak

i

Autor: AKPA Marcin Bosak z partnerką na premierze serialu "Rojst: Millenium"