Marcelina Zawadzka świętowała Dzień Chłopaka z Maxem. W końcu pokazała ukochanego!

2021-10-01 10:40 AM
Marcelina Zawadzka
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Marcelina Zawadzka stara się chronić swoje życie prywatne. Modelka od pewnego czasu pozostaje w szczęśliwym związku, jednak dopiero teraz, przy okazji świętowania Dnia Chłopaka postanowiła pokazać ukochanego. Ależ z niego przystojniak!

Tegoroczny Dzień Chłopaka za nami. Z tej okazji niektóre gwiazdy nie tylko składały panom życzenia, ale także same pokazywały się z ukochanymi. Dla niektórych, tak jak w przypadku chłopaka Marceliny Zawadzkiej był to debiut.

Miss Polonia z 2011 roku na Instagramie w końcu pokazała swojego ukochanego. 

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Chłopaka ☺️🌸💫W szczególności dla tego jedynego, najważniejszego i ulubionego @maxgloecknerCieszę się, że spotkałam Cię na mojej drodze ♥️

- pisała.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem przerażona! Stalker przychodzi pod mój dom od pół roku. Bez zakazu zbliżania może mnie skrzywdzić lub zamordować! Kim jestem?

Od jakiegoś czasu wiadomo, że modelka i prezenterka spotyka się z pewnym mężczyzną. Jednak dopiero teraz Zawadzka postanowiła pokazać go światu. Max Gloeckner zadebiutował na Insta. Kim jest?

W social mediach śledzi go ponad 17 tysięcy followersów. Jak sam się na Insta przedstawia jest nie tylko influencerem, ale także przedsiębiorcą. Przystojny Niemiec na co dzień zajmuje się kilkoma biznesami. Również dużo podróżuje i to nie tylko po Europie…

Ładna z nich para, prawda?

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO
NAJNOWSZE