Poród tuż-tuż?

Marcelina Zawadzka niedawno poinformowała o ciąży. Zdradziła, kiedy poród

2024-06-06 16:46

Marcelina Zawadzka w ubiegłym roku zaręczyła się ze swoim ukochanym. W tym roku w Dzień Matki poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Miss Polonia 2011 nie kryje radości z faktu, iż niedługo zostanie mamą. Teraz w mediach społecznościowych zdradziła, kiedy spodziewa się przywitania na świecie swojej pociechy.

Marcelina Zawadzka, po tym, jak w 2011 roku sięgnęła po tytuł najpiękniejszej Polki, zrobiła zawrotną karierę w telewizji. Mogliśmy ją oglądać na antenie TVN Turbo (prowadziła program "Dendżer"), Telewizji Polskiej (w roli prowadzącej "The Voice Poland" i "Pytanie na śniadanie") , a od 2021 roku prowadzi między innymi popularny program "Farma" na antenie stacji Polsat. Celebrytka od wielu lat związana jest z przedsiębiorcą Maxem Gloecknerem. W ubiegłym roku przyjęła oświadczyny podczas podróży po Stanach Zjednoczonych, a niedawno podzieliła się ze światem radosną nowiną na temat ciąży.

Farma 3 uczestniczki. Zobacz ich prywatne zdjęcia!

Marcelina Zawadzka w ciąży. Kiedy poród?

Gwiazda ostatnio ograniczyła nieco swoją aktywność w mediach społecznościowych, co związane było z pracą nad produkcją "Farmy". Po ogłoszeniu ciąży zaczęła snów regularnie publikować posty, z których możemy się dowiedzieć, że obecnie przebywa w Tajlandii. W ostatnim wideo, które pojawiło się na jej Instagramie wspomniała o tym, jak czuje się podczas ciąży, a także uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie terminu porodu. Okazuje się, że mimo iż Marcelina Zawadzka o ciąży poinformowała stosunkowo niedawno, to termin porodu już tuż-tuż!

Bardzo się cieszę, bo ten czas w ciąży jest taki trochę inny. Każdy dzień okazuje się inny, inaczej się czuje. Powiem jeszcze tak, że mi jest "bliżej" niż "dalej". To nie jest mój pierwszy trymestr. Nie ukrywam, że uczę się o tym mówić, bo trochę starałam się mieć taki spokój - ten pierwszy trymestr, drugi. Utrzymałam to w tajemnicy, a teraz będę chciała mówić wam więcej - wyznała celebrytka.

Na zdjęciach, które prezenterka publikowała ostatnio w sieci, rzeczywiście widać, że jej brzuszek jest już wyraźnie zaokrąglony.