Marcelina Zawadzka pochwaliła się fotką z Dubaju. „Najlepsze nogi na IG”

2021-10-22 12:00 AM
Marcelina Zawdzka
Autor: TRICOLORS Marcelina zawsze stawia na naturalność. Rozpuszczone włosy nigdy nie wychodzą z mody!

Marcelina Zawadzka zachwyca wielu internautów. Fani chwalą nie tylko jej figurę, ale także styl. Od lat dla wielu osób Marcelina jest wyznacznikiem stylu. W social mediach Zawadzka kolejny raz pokazała, że wie jak przyciągnąć uwagę.

Marcelina Zawadzka aktualnie przebywa w Dubaju, gdzie korzysta nie tylko z uroków miasta i wielu atrakcji, jak np. surfowanie, ale także pstryka sobie zdjęcia. Kilka z nich trafiły dwa dni temu na Instagram.

Marcelina pozująca w niebieskiej sukience zrobiła furorę w sieci. Fani komplementowali nie tylko jej strój, ale także figurę.

W Dubaju byłam ponad 6lat temu. Jeździłam po pustyni crossem, buggy i autem. Widziałam bardziej Abu Zabi niż samo miasto. Wiele tez się zmieniło … nie wiem na razie co myśleć o tym mieście ale wiem, ze jak ma się swoje zajawki to wszędzie znajdziemy coś dla siebie;) Dlatego jutro idę surfować 🏄🏼‍♀️🙋‍♀️ cieszę się, ze mam takich znajomych którzy pokazują mi różne możliwości tego miejsca. #imlucky 🙂😉👌💫 a to zdjęcie wrzucam bo mi się podoba i nie mam innego chwilowo 😅 tak… światełka jak na święta … ale nie… tutaj tak cały rok 😶🙃 #travel #dubai

- pisała.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Marcelina Zawadzka olśniła fanów

Sekcję komentarzy zasypało mnóstwo pozytywnych wpisów. Fani zachwycili się nie tylko samą fotką, ale przede wszystkim figurą Marceliny.

Najlepsze nogi na IG🔥🔥🔥 MARCELA jak zwykle przepięknie 😍😘

- pisała jedna z internautek.

- 😍👏 i nogi do nieba 😮😮

- Ideał kobiety ❤️❤️❤️❤️

- Sztos 🔥🔥🔥

- Prześliczna Marcelinka,niech zobaczą jakie Polki są sliczne😍❤️😍

- brzmiały kolejne komentarze.

Zobacz też:

NAJNOWSZE