Marcelina Zawadzka

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka w ciąży

Ciąże gwiazd

Marcelina Zawadzka będzie mamą! Pokazała ciążowe krągłości

2024-05-26 15:54

Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011 i prezenterka telewizyjna, wraz z mężem podzielili się wspaniałą wiadomością. Spodziewają się dziecka! "Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam" - napisała celebrytka. Opublikowała urocze wideo, na którym widzimy szczęśliwych, przyszłych rodziców.

Marcelina Zawadzka, przed rokiem poinformowała fanów o zaręczynach. Przyjęła pierścionek od swojego wieloletniego partnera Maxa Gloecknera - Nie chcę iść do nieba, kiedy niebo leży tutaj obok mnie - napisała wówczas w mediach społecznościowych, cytując słowa piosenki "I Don't Wanna Go To Heaven" w wykonaniu Nate'a Smitha. Teraz nadszedł moment na kolejne życiowe zmiany. Para zdecydowała się na powiększenie rodziny.

POLSAT HIT FESTIWAL - MARGARET

Marcelina Zawadzka pokazała piękne kadry znad morza i ciążowy brzuszek

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner przekazali fanom wspaniałe wieści o ciąży Modelka i jej mąż nakręcili przepiękny, klimatyczny film nad morzem, gdzie pozują przed obiektywem na tle zachodzącego słońca. Prezenterka telewizyjna przekazała kilka słów:

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości. Dzięki której powstał jego owoc

- oznajmiła Marcelina.

Marcelina Zawadzka, Max Gloeckner

i

Autor: Screen/Instagram/@marcelina_zawadzka Marcelina Zawadzka w ciąży