Mama Vanessy Bryant wspiera ją po śmierci Kobe Bryanta i córki. "Są bardzo blisko"

2020-02-14 13:26 kp
Vanessa Bryant i Kobe Bryant
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Żona Kobe Bryanta otrzymuje po śmierci ukochanego i córki Ganny ogromne wsparcie od swoich bliskich. Vanessa Bryant musi znaleźć w sobie siłę, by dalej opiekować się trzema córkami, w tym najmłodszą, zaledwie półroczną Capri. Ostatnio rodzina pożegnała zmarłych podczas prywatnego pogrzebu.

Rodzina Kobe Bryanta i jego córki Gianny, którzy zginęli podczas katastrofy prywatnego śmigłowca 26 stycznia 2020 w Calabasas, pożegnała ich w ubiegłym tygodniu podczas prywatnej ceremonii pogrzebowej. Ceremonia była bardzo trudna dla Vanessy Bryant, która straciła w wypadku męża i jedną z córek. W pierwszych dniach po katastrofie kobieta była w bardzo złym stanie psychicznym.

Życie musi toczyć się jednak dalej, a Vanessa Bryant ma dla kogo żyć - ma jeszcze trzy córki: 17-letnią Natalię, 3-letnią Biankę i 7-miesięczną Capri. Jak donoszą media, w trudnych chwilach wspiera ją przede wszystkim jej mama.

Vanessa Bryant po śmierci Kobe Bryanta

Vanessa jest niesamowicie bliska swojej mamie, a jej mama była jej oparciem przez ostatnie kilka tygodni. Jej mama jest zawsze z nią i dziewczynami, utrzymuje siłę Vanessy i jest bierze na siebie cały ciężar wspierania ich.

- donosi informator Us Weekly.

Przypomnijmy, że 24 stycznia 2020 w Staples Center w Los Angeles odbędzie się oficjalne pożegnanie Kobe Bryanta i Gianny, w którym będą uczestniczyć jego bliscy, przyjaciele i fani. Data nie jest przypadkowa - przez dwadzieścia lat swojej kariery w drużynie LA Lakers Kobe Bryant grał w koszulce z numerem 24.

NAJNOWSZE