Mama Macieja Musiała już po ślubie. Pokazała obrączki

2024-06-11 21:24

Mama Macieja Musiała zyskała dużą popularność po tym, jak wraz z synem pojawiła się w 14. edycji tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Wówczas media zaczęły się rozpisywać o pięknej blondynce. Przy okazji udziału w programie Anna Musiał wyznała, że przygotowuje się do ślubu ze swoim partnerem. Okazuje się, że mama słynnego aktora jest już po ślubie.

Maciej Musiał wielokrotnie w wywiadach podkreślał, że mama jest bardzo ważną osobą w jego życiu. W swoich mediach społecznościowych często pokazywał zdjęcia z ukochaną mamą, a internauci zwracali uwagę, że kobieta wygląda bardziej jak siostra młodego aktora. Rzeczywiście trzeba przyznać, że Anna Markiewicz-Musiał może pochwalić się niezwykle młodzieńczym wyglądem. W związku z tym, iż aktora i jego mamę łączy niezwykła więź, nikogo chyba nie zdziwił fakt, że to właśnie ona wystąpiła razem z nim w specjalnym odcinku "Tańca z gwiazdami", w którym uczestnicy tańczyli z bliskimi.

To dlatego Maciej Musiał nie prosi o głosy w "Tańcu z gwiazdami"

Mama Macieja Musiała wzięła ślub. Pochwaliła się obrączkami

Choć mama Macieja Musiała sama jest aktorką, to do tej pory raczej żyła w cieniu swojego słynnego syna. To właśnie ona przez wiele lat była jego menadżerką i dbała o jego karierę. Anna Markiewicz-Musiał od wielu lat prowadzi także teatr dla dzieci Kuffer, który daje liczne przedstawienia między innymi w domach kultury. Niewielu wiedziało, że rodzice aktora są rozwiedzeni, jednak w wywiadach po ćwierćfinałowych odcinakach "Tańca z gwiazdami" wyznała, że w czerwcu ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w miniony weekend, a Anna Markiewicz-Musiał dodała post, w którym o tym poinformowała.

Podziękowanie za wszystko co się wydarzyło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie, po ludzku nie do pomyślenia, wymyślenia, zaplanowania. A po Bożemu według obietnicy: zaufaj, jestem z tobą, widzę, mam plan, u mnie wszystko jest możliwe. Moje horyzonty są szersze niż myślicie, a moja miłość przekracza wasze wyobrażenia - napisała mama Macieja Musiała, a pod postem od razu posypały się gratulacje.

Na InstaStories dodała również kadr, na którym z dumą prezentuje ślubną obrączkę. Choć mama aktora nie pokazała swojego wybranka, to na jednym z ująć możemy zobaczyć jego dłoń, na której także błyszczy obrączka.

Mama Macieja Musiała już po ślubie. Pokazała obrączki

i

Autor: ankamusial/Instagram Mama Macieja Musiała już po ślubie. Pokazała obrączki
Maleńczuk o Sanah i Podsiadło. Kogo nie jest w stanie słuchać? MELLINA - Meller