Mama Justina Biebera nazwała Hailey "córką". Pattie Mallette wita ją w rodzinie!

2018-11-23 7:46
Hailey Baldwin
Autor: Shotbyjuliann / SplashNews.com/East News

Pattie Mallette nie kryje, jak bardzo uszczęśliwił ją ślub syna. Żona Justina Biebera z okazji przypadających na Święto Dziękczynienia urodzin dostała od teściowej piękny prezent...

Z okazji obchodzonego w Ameryce Święta Dziękczynienia rodziny tradycyjnie wymieniają się czułościami i wyznają sobie, za co są sobie wzajemnie wdzięczni. Nie inaczej jest w rodzinie Justina Biebera, która - jak już wiemy - ostatnio nieco się powiększyła :)

Justin Bieber jest już oficjalnie żonaty. Jego dawna przyjaciółka, a później dziewczyna, Hailey Baldwin, jest od niedawna pełnoprawną Hailey Bieber. Matka piosenkarza właśnie za to wdzięczna jest w tym roku najbardziej.

PATTIE MALLETTE WITA HAILEY BIEBER W RODZINIE

Matka Justina Biebera oficjalnie przywitała w swojej rodzinie synową - Hailey Baldwin. Ups, a raczej HAILEY BIEBER, bo tak od niedawna przedstawia się małżonka artysty.

>> Hailey Bieber śpiewa piosenkę Justina Biebera! Wy też tęsknicie za jego muzyką?

Z okazji urodzin swojej synowej oraz Święta Dziękczynienia, Pattie Mallette opublikowała specjalny wpis, w którym nazywa Hailey swoją CÓRKĄ.

43-letnia mama Biebera napisała w czwartek 22 listopada na Twitterze:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO @haileybaldwin !! KOCHA CIĘ!! Jestem #WDZIĘCZNA że mam taką córkę!!! 

Tak przy okazji - na nas największe wrażenie zrobił zestaw emotek, który Pattie Mallette dołączyła do życzeń. Nawet bez słów łatwo byłoby się domyślić, co mama Justina Biebera chce przekazać swojej synowej :)

>> Hailey Baldwin z nazwiskiem BIEBER na billboardzie! Fani są czujni

Przypomnijmy, że od niedawna żona Justina Biebera podpisuje się w internecie jako "Hailey Rhode Bieber". Zmieniła nawet swój nick i adres profilu.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE